Gemide sınırsız eğlence, güneș ve büyüleyici destinasyonlar iyi de bunca hareket sonrası kendimizi șımartmak hoș olmaz mıydı? Aslında cruise denince, lüksün ve konforun bașında daha iyi görünmenizi, eve dinlenmiș ve canlanmıș olarak dönmenizi sağlayacak, spa, sağlık ve fitness hizmetleri geliyor. Dev cruise geminizde yol alırken, gündüz aktiviteleri ve gece boyu eğlence sonrası insan biraz rahatlamak istemiyor değil. Çok șanslısınız ki gemide hem cildinize hem bedeninize hem de ruhunuza iyi gelecek seçenekler çok.

Dev yüzen otelinizde dinlenme ve rahatlama zamanı!
Cruise gemilerinin insanı alıp götüren sayısız hizmetleri arasında ruhunuza iyi gelen türden güzelliklerin yeri ayrı… Uzun bir günün ardından biraz gevșemeye ihtiyaç duyduğunuzda soluğu geminin en huzurlu mekanlarında almaya ne dersiniz? Bunlardan biri bizlerin yakından tanıdığı hamam ve sauna alanları. Siz de biraz rahatlamak isterseniz, dünyaca ünlü Türk hamamında kese –köpük banyosu sonrası, kendinizi sauna’da rahatlamaya bırakabilirsiniz. Belki de bütün bir yılın yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak bu deneyim ise cruise gemilerinin size sunduğu sayısız hizmetten sadece biri.

Peki spordan sonra egzotik Spa’da şımartan bir masaja ne dersiniz?

Geminizin fitness alanları ilgi çekici olabilir. Hele ki güvertede denize karșı gemi çevresinde koșma fırsatı vazgeçilmez… Sonrasında, sizin daha sağlıklı ve zinde hissetmenize odaklanan Spa’larda kendinizi dinleme fırsatı bulabiliyorsunuz. Hele ki cruise gemilerinin tamamına yakını bu muhteșem masaj deneyimi için size sayısız seçenekler sunuyor. Dilerseniz Bali masajı yaptırabilirsiniz, dilerseniz de sıcak tașlarla yapılan masajla bu rahatlatıcı deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik küçük havuzlar, sauna ve solaryum da çoğu zaman yine bu spa deneyimine eșlik ediyor.
Hazır kendimize odaklanmak demișken, cilt sağlığınızı da hafife almayın. Güzellik merkezinde, geceye hazırlanmak üzere saçınızı yaptırabilir, cilt bakımı yaptırarak, cildiniz derin bir nefes almasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın, güzel bir makyajdan çok daha önemlisi sağlıklı bir cilt! Aradığınız her șey ve daha fazlası cruise gemilerinde mevcut…