Kendinizi denizde hayal edin… Uzak Doğu’nun egzotik ülkelerine doğru, belki kuzey ışıklarının dansına, belki Hindistan’ın mistik atmosferine, belki de Karayipler’den Latin Amerika’nın renkli yaşamına yanınızda en sevdiğiniz insanla seyahat ettiğinizi düşünün. Ve tüm bu keşif güzelliklerini yaşarken dünyanın benzersiz ülkelerine denizlerde seyahat ederken bulun kendinizi. Sonsuz bir mavilik içinde, denizle iç içe olduğunuz bir odada, keşfetmenin ve sevmenin en özel anılarını biriktirmeyi hayal edin… Tüm özel anıları tek bir seyahatte toplamaya, kendinizi değerli görmeye, sevdiğinizle baş başa olmaya ve size özel hizmetlerle unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Hadi o zaman, bu Sevgililer Günü’nde ne alacağım diye düşünmek yerine birlikte olmanın güzelliklerini yaşayabileceğiniz gemi turları ile unutulmaz bir seyahate çıkmak için valizinizi toplamaya başlayın.

Romantik Bir Tablonun İçinde Olmak
14 Şubat Sevgililer Günü için farklı bir hediye düşünenler, yeni bir deneyim yaşamak isteyenler ya da unutulmaz romantik anılar yaşamayı planlayanlar için gemi turları iyi bir seçenek oluşturuyor. Sevdiğiniz insanla çıkacağınız gemi turları, rota neresi olursa olsun fark etmeksizin her zaman romantik bir tablo gibi hayatınızın karesi olacaktır. Güneşin batışını bir gemi güvertesinde izlemek kadar etkileyici kaç deneyim daha yaşanabilir ki? Ya da en sevdiğiniz müziği dinlerken yüzünüze çarpan rüzgarı ve denizin tuzunu yanınızda en sevdiğinizle birlikte hissediyor olma hissine paha biçilebilir mi? Üstüne keşfetmek istediğiniz dünyanın en güzel şehirlerine adım atarak özgürce sokaklarında kaybolmak ve farklı kültürlerle harmanlanmak kadar güzeli de yoktur. Eğer Sevgililer Günü’nde benim için uçsuz bucaksız bir romantizm ve beraberinde keşfetme arzusu var diyorsanız o halde bu Sevgililer Günü’nde hem kendinize hem de sevdiğinize gemi turu armağan edin.

Balkonlu Kabinler, Jazz ve Unutulmaz Şovlar
Gemi turları özellikle çiftler için oldukça romantik bir hediye seçeneği. Birlikte özel anlar yaşamak isteyen her çift için alternatifler sunan gemi turlarında kendinizi özel hissedeceğiniz her an farklı deneyimler de yaşayacaksınız. Balkonlu kabinlerde odaya kahvaltı ya da Jazz dinletilerinin olduğu özel bir akşam… Unutulmaz şovlarla gün boyu süren bir eğlence ve yıldızlı şeflerin elinden yiyeceğiniz dünya yemekleri… Spa ve masaj hizmetleriyle bir tatil köyünü andıran lüks gemilerde tadına doyulmaz bir yolculuk… Sevgililer Günü’nde sevdiğinizle birlikte kış aylarında sıcacık bir tatil yapabilmek ve bu özel güne özel paketlerle unutulmaz bir yolculuk yapmak için Cruise Planet’in birbirinden özel turlarına göz atabilirsiniz. Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen bir cruise showroomu olan House of Cruising konsepti ile hayalini kurduğunuz o romantik yolculuğu ilham veren deneyimlerle keşfedebilir, size özel seçeneklerle ve ayrıcalıklarla Sevgililer Günü’nde en özel hediyeyi alabilirsiniz.

Özel Tasarımlı Gemiler
Türkiye’nin İlk ve Tek Cruise Arama Motoru olma özelliğine sahip Cruise Planet’in çatısı altında bugün 13 adet 5 yıldızlı gemi şirketi, 8 adet 6 yıldızlı keşif gemisi ve tüm dünya nehirlerinde hizmet veren bir çok nehir gemisi bulunuyor. Özel tasarımlı, modern dekorize edilmiş stil ikonu gemilerde, valiz toplama derdi olmadan birçok harika rotayı keşfederken denizlerde olmanın romantik havasını da yaşayacaksınız. Gemi içerisinde yer alan restoranlar, gece kulüpleri, bar ve diskolar ile spor merkezleri ve havuz ile eğlenceye doyacak, zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz.
Sevgililer Günü’nde planınız yok ise, romantik bir hediye almanın tam sırası…

QN, Quantum of the Seas, Two70, public spaces, entertainment, actors, dancers, music, fun, show, performance,