5-Yıldızlı Jewel of the Seas ile Dubai&Birleşik Arap Emirlikleri Turu

Her yeni yıl yeni umutlar, yeni vaatler ve kendi benzersiz öngörüleriyle geliyor. Benzeri görülmemiş deneyimler için denizaşırı destinasyonlara yapılan seyahatlerle dolu bir yıl bunlardan biri olabilir. Biz de Royal Caribbean olarak misafirlerimize halihazırda benzersiz destinasyonları görkemli kılan benzeri görülmemiş deneyimler sunmaya çalışıyoruz. Bu amaçla, 5 yıldızlı Jewel of the Seas, Ocak ayından Mart ayına kadar Dubai & Birleşik Arap Emirlikleri turuyla bir serüvene atılıyor. Bu arada unutmayın farklı tarih ve destinasyon seçenekleri de mevcut.

Dubai
Görkemli leydimiz öncelikle dünyanın en uzun gökdeleni Burj Halifa (Burj Dubai’nın da aralarında olduğu gökdelenler şehri Dubai’ye demirliyor. Şehrin bir diğer cazibesi ise büyük alışveriş merkezleri ve otelleriyle insan yapımı Palmiye Adaları. Alışverişi sevenlerdenseniz, Dubai Mall ve Mall of Emirates’te alışverişe çıkabilirsiniz. Ya da en iyisi gemide harikülade bir alışveriş deneyimi için gemiye dönmeyi bekleyin!

Alışveriş
5 yıldızlı Jewel of the Seas’de, karada bulamayacağınız fiyatlara, en büyük tasarım markaları ve gemiye özel markalardan alışveriş yapabilirsiniz. Hoş mücevherler güzellik ve son moda ürünlerin hepsi, vergi ve gümrük vergisi olmadan ekstra indirimlerle burada sizleri bekliyor.

Sir Bani Yas, B.A.E.
Rotanıza konserler su ve doğa sporları eşliğinde, sınırsız eğlence seçeneğiyle devam edebilirsiniz. Üstelik Jewel of the Seas’de gemide maceralar bitmiyor. Bu yüzden denizde geçen zamanlar için enerji ayırmayı unutmayın.

Eğlenceli Aktiviteler
Royal Caribbean gemileri ileri teknolojileri ya da sundukları göz alıcı destinasyonlarla ün kazanmış olabilir. Yine de gemideki aktiviteleri de en az diğerleri kadar çekici. Gemide eğlenceler, olağanüstü performanslar, konserler ve sürpriz şovlarla gece gündüz devam ediyor.

Doha, Katar
Katar’ın en kalabalık nüfuslu şehri Doha ikonik yerleri ve kültürel eserleriyle kendine hayran bırakıyor. Souk Waqif çarşısı, İnci Adası, İslam Eserleri Müzesi ve Katara burada görmeniz gereken yerler arasında ilk sırada. Mirasının ve modern alışveriş merkezlerinin uyumu ise görülmeye değer.

Yeni Yıl kutlamalarını kaçırmış olabilirsiniz, ama endişeye gerek yok, bu gemide eğlence bitmek bilmiyor.

Abu Dhabi
Doğa, modern tarzda inşa edilmiş mimari yapılar ve kültürle çevrili, günlük hayatı ve benzersiz aktiviteleriyle herkesi büyüleyen bir şehir hayal edin. Tarihe hayranlık duyanlar için ise Şeyh Zayed Camisi’ne yapılacak bir ziyaret olmazsa olmaz. Yine de Ferrari dünyası, araba yarışı deneyimi için lider tema parkında bitmek bilmeyen aksiyon vaat ediyor.

Yıldız Misafirler
Özel olarak davet edilen misafir göstericiler, sizleri yetenekleriyle şaşkına çevirmek üzere Royal Caribbean’ın müzisyenleri, komedyenleri, dansçıları ve sihirbazlarına katılıyor. Canlı müzik de bu büyüye eşlik ediyor.

Bahreyn
Arap zarafetinin sembolü olan Bahreyn, büyüleyici günbatımıyla hayrete düşüren bir alışveriş cenneti. Bahreyn’e vardığınızda aksiyona hazır olabilirsiniz. Formula 1 Grand Prix ile cezbeden Bahreyn modern ve varlıklı bir körfez milletinin izlerini taşıyan bir ülke olarak seyyahların ilgisini çekiyor.

  Showgirl on the Navigator of the Seas Royal Amplified.

Centrum Lobby, onboard, public space, serenade of the seas, sr, radiance class, public rooms

Cruise Gece Hayatı
Gün bitti ve güneş köşesine çekildi ama siz öyle yapmak zorunda değilsiniz. Royal Caribbean, cruise barları, kulüpleri ve lounge’larında dans, kahkaha ve canlı müzikle dolu bir gece vaat ediyor. Üstelik Arap Emirlikleri’nin muhteşem manzarasına karşı gece yıldızlar altında içeceğinizi yudumlamak da bu atmosfere renk katıyor.