MSC SEASIDE

Msc Seaside Cruise&Travel

Msc’nin Yeni Gemisi BÜYÜLEYİCİ MSC SEASIDE

Msc’nin Yeni Gemisi BÜYÜLEYİCİ MSC SEASIDE, Karayipler sularında yelken açıyor… Swarovski kristal merdivenleri, özel jakuzili kabinler ve cezbedici eğlence programları ile lüks yolculuğun tarifi, MSC Seaside olarak şekillenmiş.

Seaside, 1059 ft uzunluğunda ve 134 ft genişliğinde. Su seviyesindeki yürüyüş güvertesi, cam döşenmiş köprüleri ve diğer gemilere oranla daha fazla sayıdaki okyanus gören balkonlu kamaraları ile kıskandıracak derecede bir güzelliğe sahip. Kabinlerin içi de göz kamaştırıcı güzellikte. Kabinlerin yüzde 76’sı okyanus manzarasına sahip.

Sahil manzaralı süitlerin geniş balkonunda bir jakuzi ve şezlong bulunuyor. Kamaraların iç dekorasyonu, tamamen zerafetin simgesi. Yolculukta sosyal aktiviteler ve yemek haricinde odanızdan çıkmasanız bile olur, o kadar huzur veriyor.

Yemekler, yolcuları şımartmak üzere hazırlanmış gibi! Okyanus manzaralı Asya Market Mutfak’tan tutun da iki ana restorandan biri olan zengin Seashore’a kadar gemide 30 bar ve restoran bulunuyor. Resepsiyon bile şık bir kokteyl barına sahip. Bu alan, büyük bir piyano ile tamamlanmış. Yolcular, dinlenip içeceklerini yudumlarken canlı müzik eşliğinde an’ın tadını çıkartabilirler.

Eğlence de oldukça etkileyici. Gemide beş su kayağı var. Bu, denizdeki en büyük ve etkileşimli su parklarından biri. Su kaydıraklarının bir kısmı, gemi sınırlarının dışına taşıyor ve buralardan geçerken yolculara, okyanus üzerinde uçtuklarını hissettirecek. Ayrıca adrenalin tutkunları için en uzun çelik halatta dolaşabilme imkânı da var.

Akşam, yüksek teknoloji tiyatrosu 940 konuk ağırlayabilecek kapasitede. Gösteriler, Broadway keyfini vaat ediyor. MSC Yacht Club ise bundan daha fazla hizmete sahip. Konukların her ihtiyacını karşılayacak özel bir uşak ve konsiyerj hizmeti de bulunan MSC Yacht Club’da, kendi barınıza, alakart restoranınıza ve salonunuza sahipsiniz demektir. İlk resmi yolculuğunu bu ay yapacak olan lüks cruise’un adlandırma töreni Miami’de.

Geminin vaftiz annesi Sophia Loren törenin öncüsü. Kutlamalarda Miami Dolphins’den Dan Marino da katılıyor. Daha detaylı bilgi için, şirketin web sitesine bir göz atın.