image/svg+xmlOpenclipartship wheel2012-01-25T14:38:02Captains ship wheelhttps://openclipart.org/detail/167462/ship-wheel-by-thebytemanTheByteManshipship wheelwheel
Türkiye'nin İlk ve Tek Cruise Temalı Seyahat Dergisi
image

CELESTYAL'DEN YENİ ROTALAR YENİLENEN FİLO ÇOK DAHA FAZLA SEFER!

 

 

YENİ ROTALAR, YENİLENEN FİLO, ÇOK DAHA FAZLA SEFER!

 

Çok sevilen Yunan Adaları turlarıyla gönülleri fetheden Celestyal, yenilenen filosu ve uzman olduğu Ege programlarına Adriyatik ve Arap Körfezi’ni de ekleyerek sezonu açtı. Türkiye limanlarına en çok uğrak yapan kruvaziyer firması, aldığı yoğun talebe karşılık 2025 programlarını da artırdığını açıkladı

 

 

Celestyal, 2024’e yepyeni bir Celestyal olarak girdi. Yenilenen marka kimliği, yepyeni 2 gemi ve yeni güzergahlarla sezonun ilk turları başladı. Geçtiğimiz Kasım ayında filosuna katarak Discovery adını verdiği yeni gemi, Iconic Aegean Yunan Adaları rotasını gerçekleştirmek üzere Atina’da ilk kez denize indirildi. 1266 yolcu kapasiteli Discovery’nin Ege’deki yolculuğunda Atina ve Mikonos’tan sonraki durağı Kuşadası Limanı oldu. Discovery Ege Port’ta biniş yapan Türk yolcularını da aldıktan sonra Ege’ye açıldı. 202 metre uzunluğunda, 28 metre genişliğindeki gemide 62’si balkonlu süit olmak üzere 633 kabin, geniş konferans ve etkinlik alanına sahip bir amfitiyatro, özel restoranlar, SPA’nın da yer aldığı sağlıklı yaşam merkezi, fitness merkezi, geniş bir havuz güvertesi bulunuyor. 3 ve 4 gecelik Yunan Adaları cruise turlarını gerçekleştirecek olan Discovery’nin rotasında Patmos, Santorini, Atina, Mikonos, Rodos ve Girit olacak. Discovery gemisi, sezon boyunca düzenli olarak her salı ve her cumartesi günü Kuşadası Limanı’na gelmeye ve buradan yolcu almaya devam edecek.

 

Haftanın 3 günü Kuşadası’nda bir Celestyal gemisi!  

Discovery’nin Celestyal'in kendine güvenen ruhunu, keşif ve merak duygusunu temsil ettiğini belirten Celestyal Türkiye Direktörü Özgü Alnıtemiz; Celestyal’in yeni heyecanlarla sezonu açtığını belirterek; ‘’Yeni gemimiz Discovery sezon boyunca her salı ve her cumartesi günü olmak üzere 70’e yakın seferle Kuşadası’na gelecek. Buradan 3 ve 4 gecelik Yunan Adaları seferlerini gerçekleştirecek. Diğer gemimiz Journey de yine Kuşadası Limanı’na 30’a yakın sefer gerçekleştirecek; her hafta pazartesi günleri Journey’i bu limanda görebilirsiniz. Onun programı ise 7 gecelik; yine Yunan Adaları ve Atina var rotada. Böylelikle Celestyal olarak bu sezon da Kuşadası’na düzenli olmak üzere 100’e yakın sefer gerçekleştirmiş olacağız. Haftanın 3 günü Ege Port’ta bir Celestyal gemisini göreceksiniz'' dedi.

 

 

Ege’den öte; Adriyatik ve Arap Körfezi’ne yolculuk

Celestyal, Ege’deki uzmanlığının yanı sıra yeni güzergahlarıyla da şimdiden cruise gezginlerinin gönlünü fethetmeyi başardı. Yoğun talep karşısında 2025 programlarında düzenlemeye giden Celestyal, 1260 misafir kapasiteli Celestyal Journey gemisiyle gerçekleşecek olan 'Heavenly Adriatic' ve ‘Desert Days' programlarının sefer sayılarını artırdı.

 

İşte Celestyal’in 2024-2025 programları;

 

Korfu, Bari, Dubrovnik, Doha, Sir Bani Yas, Abu Dabi, Milos, Mikonos ve çok daha fazlası!

 

Bir rüya yolculuk: Heavenly Adriatic

Ege ve Akdeniz'in sunduğu en iyi deneyimleri keşfetmek için tasarlanan Journey, 499 Euro’dan başlayan fiyatlarla 7 gecelik yeni 'Heavenly Adriatic' programını gerçekleştirecek. Atina çıkışlı cennet rotada Kefalonya (Yunanistan), Kotor (Karadağ), Bari (İtalya) ve Korfu'da (Yunanistan) tam gün konaklama ile Dubrovnik'te (HIrvatistan) gece geç saatlerde ve Katakolo'da (YUnanistan) yarım gün konaklama yer alacak. 149’u balkonlu 630 kabini, 7 seçkin restoranı, 8 bar ve lounge’u, devasa güneşlenme terasları, sağlıklı yaşama adanmış geniş ve konforlu alanlarıyla özellikle gastronomi ve welness meraklılarını cezbedecek olan Journey 1260 misafir kapasitesine sahip.

 

3 ve 4 gecede Ege: Iconic Aegean

Yeni gemi Discovery, Celestyal’in imzasını taşıyan özgün ve benzersiz rotaları sürdürmeye devam edecek. Iconic Aegean Turu ile 3 gecede 5, 4 gecede 6 liman gezip görmek mümkün. 62'si balkonlu olmak üzere toplam 633 kabinde yaklaşık 1.266 misafir ağırlayacak olan Discovery; Kuşadası’ndan yolcularını alarak Patmos, Girit, Santorini, Atina, Mikonos rotasını izleyecek. 4 gecelik turda bu rotaya Rodos eklenecek. 249 Euro’dan başlayan fiyatlarla bu tura katılmak mümkün.

Favori rota: Idyllic Aegean

Journey Kuşadası çıkışlı 7 gecelik Idyllic Aegean rotasında Girit, Mikonos, Santorini, Milos, Atina ve Selanik’I gezdiriyor. 599 Euro’dan başlayan fiyatlarla 7 gecelik bu tur Kuşadası çıkışlı olmak üzere sezon boyunca sürecek. Journey her pazartesi günü Kuşadası’ndan yolcularını alacak.

 

 

Arap Körfezi’nde yeni keşifler:

 

Doha'dan (Katar) gidiş-dönüş hareketle Bahreyn (BAE), Dubai (BAE), Khasab (Umman), Sir Bani Yas Adası (BAE) ve Abu Dabi'ye (BAE) uğrayan 7 gecelik ‘Desert Days' cruise seyahati kişi başı 529 €’dan başlıyor.

 

Celestyal ayrıca mevcut 'Desert Days' güzergahına 3 ve 4 gecelik seçenekler de ekledi. Bölgedeki otel konaklamalarına kısa bir gemi seyahati eklemek isteyen konuklara hitap edecek olan yeni kısa programlar; hafta ortası dinlendirici bir alternatif sunuyor. Abu Dabi'den (BAE) kalkan ve Doha (Katar), Bahreyn (BAE) ve Dubai'ye (BAE) uğrayan 3 gecelik turlar kişi başı 279 Euro’dan; Dubai (BAE) kalkışla birlikte Khasab (Umman), Sir Bani Yas Adası (BAE) ve Abu Dabi'ye (BAE) uğrayan 4 gecelik turlar ise kişi başı 349 €’dan başlıyor. Mısır ve Kızıldeniz’i kapsayan Büyüleyici Arap Körfezi Turları ise 13 gecelik olarak gerçekleşecek.

 

Filters
Popular Filters
Nightly Price
-
Amenities
Star Rating
1
2
3
4
5
Guest Rating
Style
Neighborhood
3,269 properties in Europe
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72