image/svg+xmlOpenclipartship wheel2012-01-25T14:38:02Captains ship wheelhttps://openclipart.org/detail/167462/ship-wheel-by-thebytemanTheByteManshipship wheelwheel
Türkiye'nin İlk ve Tek Cruise Temalı Seyahat Dergisi
image

2024 OCAK DİNÇER GÜNER BU AY BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Koç ve yükselen Koç burçları; sosyal ilişkileri bir dizi testten geçebilir, temelleri sağlam olmayanlar arkadaşlıklar sonlanabilir. Kuralcı, katı ve sınırlar koyan bir tavır takınabilirler. Sosyal hayattan kendileri geri çekebilirler. Sivil Toplum Kuruluşlarında,  derneklerde, kulüplerde görevler alabilirler.  24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla işlerini belli bir rutinle yapmak, belli bir plan, program çerçevesinde hareket etmek isteyebilirler. Çalışma ortamlarına, evdeki yaşam alanlarına minimal dokunuşlarla farklı bir hava vermek isteyebilirler. Sağlıklarına özen gösterebilir, kontrollerini yaptırabilirler. Egzersiz yapabilir, diyete başlayabilirler.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Boğa ve yükselen Boğa burçları; iş ve kariyerlerine ilişkin konularda bir değişim, dönüşüm içine girebilirler. Sektör değiştirmek gibi marjinal kararlar alabilirler. Mesleki anlamda disiplin altına girebilir ve motamot çalışabilirler. Hedeflerine ulaşmak için her zamankinden çok daha fazla çaba göstermek zorunda kalabilirler. Statülerinde değişimler yaşayabilirler. 24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla aşk hayatlarına dair bir dizi testten geçebilirler. Gerçek bir ilişki için hazır olup olmadıklarına dair yanıtları bulabilirler. İlişki arayışında olanlar deneme yanılma yoluyla doğru ilişkinin peşine düşebilirler ancak bu dönem bir dikiş tutturmak zor olabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber İkizler ve yükselen İkizler; eğitim, hukuksal konular, akademik eğitim, yayıncılık, yurt dışı ile ilgili işler, akraba ilişkileri, inançlar, hayatın anlamı ve bilgelik gerektiren konularda bir dizi deneyimler yaşayabilirler. Sık seyahat edebilir özellikle yurtdışı seyahatlerinde bir takım prosedürlere ve engellere takılabilirler. Ticari girişimlerinde olumlu sonuçlar elde edebilirler. 24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla gayrimenkul alım-satımı, yer değiştirme, aileyi ilgilendiren mülkler veya miras gibi konularda bazı gelişmeler deneyimleyebilirler. Aile içi sorumlulukların artacağı, her aile bireyinin elini taşın altına koyması gereken durumlar oluşabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Yengeç ve yükselen; miras, borçlar, ödemeler, ortaklaşa işlerden kazanılan gelirlerle ilgili konularda disipline olmak ve deneyim kazanmak üzere bazı testlerden geçebilirler. Parayı nasıl ve ne şekilde kullanmaları gerektiğini ve değerini çok daha iyi anlayabilirler. Geçmişe ait, önemsemedikleri, gözlerinden kaçan bir borç veya vergi önlerine çıkabilir ve ödeme konusunda zorluklar yaşayabilirler. 24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla iş hayatlarındaki titizlikleri ve haddinden fazla detayla ilgilenmeleri onları yorabilir. Her şeyin son derece nizami ve kalıplar çerçevesinde ilerlemesini isteyebilirler. Gereksiz evham ve endişeyle stresli günler yaşayabilirler.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Aslan ve yükselen Aslan burçları; ilişkileri ve ortaklıkları bir takım testlere tabi tutacak. Partnerlerinin davranışları, hareketleri bu dönem rahatsız edebilir ve acımasızca eleştiri oklarını saplayabilirler. Sağlam olmayan ilişkilerin sonlanacağı bu süre zarfında bekar olanlar için hayatlarını düzene sokacak, uzun soluklu, sağlam ve kalıcı bir ilişkiyi de beraberinde getirebilir. İlişkilerde evlilik kararları alınabilir. 24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla hesapta olmayan maddi kazanımlar elde etseler de gelen parayı başka bir açığı kapamak için kullanılabilirler. Hesap gerektiren konularda titizlikle ilerleyebilirler. Tutumlu davranabilir, fuzuli harcamalardan uzak durabilirler.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Başak ve yükselen Başak burçları; iş ve çalışma ortamlarını düzenleyebilirler. Bu alanda ciddi değişim ve dönüşüm yaşayabilirler. Kendi işlerini kurma yolunda kararlar alabilir, fizibilite yapabilirler. Ciddi bir çalışma temposuna girebilir, tolere edebileceklerinden çok daha fazla bir iş yüküyle karşı karşıya kalabilirler. Kronik bazı rahatsızlıkları sirayet edebilir, bünyeleri yorgun düşebileceği için beslenme düzenlerine ekstra dikkat edebilirler. 24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla hayatlarında yeni deneyimler, heyecanlar yaşamak isteyebilirler. Aldıkları kararları sürekli değiştirebilir, istikrarlı hareket edemeyebilirler. Zaman zaman kontrol edemedikleri bir öfkeye kapılabilirler. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Terazi ve yükselen Terazi burçları; aşk hayatlarına dair bir dizi testten geçebilirler. Gerçek bir ilişki için hazır olup olmadıklarına dair yanıtları bulabilirler. İlişki arayışında olanlar deneme yanılma yoluyla doğru ilişkinin peşine düşebilirler ancak bu dönem bir dikiş tutturmak zor olabilir. Kariyer alanlarında ise riskli işlerden ve yatırımlardan açık ara uzak durmalıdırlar. İş anlamında organizasyon ve eğlence sektörü cazip gelebilir. Hayattan ve keyif aldıkları alanlarından uzaklaşabilirler. 24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla iç dünyalarında kılı kırk yarabilir, şüpheci hareket edebilirler. Kendilerini daha fazla dinleyebilir, küçük sorunları gözlerinde büyütebilirler. Yalnız kalma ihtiyaçları artabilir. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Akrep ve yükselen Akrep burçları; aşk hayatlarına dair bir dizi testten geçebilirler. Gerçek bir ilişki için hazır olup olmadıklarına dair yanıtları bulabilirler. İlişki arayışında olanlar deneme yanılma yoluyla doğru ilişkinin peşine düşebilirler ancak bu dönem bir dikiş tutturmak zor olabilir. Kariyer alanlarında ise riskli işlerden ve yatırımlardan açık ara uzak durmalıdırlar. İş anlamında organizasyon ve eğlence sektörü cazip gelebilir. Hayattan ve keyif aldıkları alanlarından uzaklaşabilirler. 24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde daha seçici davranabilirler. İletişim kurdukları insanlara, girdikleri ortamlara dikkat edebilirler. Eleştirel davranabilir, şimşekleri kendi üzerlerine çekebilirler

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Yay ve yükselen Yay burçları; Aile içi iletişimleri hareketlenebilir, yakın akraba ve kardeşleriyle ilgili sorumluklar alabilirler. Yakın çevreleriyle olan bağları bu süre zarfında bir dizi testten geçebilir, ardı ardına yaşayacakları sorunları çözümlerken yorgun düşebilirler. Kariyerlerinde, kişisel becerilerini mesleğe dönüştürmek üzere adımlar atabilirler. Yarım bıraktıkları her konunun üzerinden geçip tamamlamak isteyebilirler. 24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla kariyerlerinde fikirleri ve ürettikleri projelerle parlayabilir, dikkatleri çekebilirler. Tez canlı hareket edebilir, emek verdikleri konuların bir an önce sonuçlanmasını isteyebilirler. Hedefledikleri kariyer planlarını adım adım hayata geçirebilirler.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Oğlak ve yükselen Oğlak burçları; maddi konularda har vurup harman savurma döneminin geride kaldığı bir süreci deneyimleyecekler. Parayı doğru kullanmak, paranın değerini bilmek, birikim yapmak ve lüks tüketimden uzak durmak gibi bir bilinçle ilerleyebilirler. Kariyerlerinde, iş hedeflerine disiplinli ancak zorlayıcı koşullarla ilerleyebilirler. Finansal konularda, yeri geldiğinde soğuk ve katı kararlar alabilirler. 24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla eğitim ve kurslara ayırabilirler. Gerekli gördükleri, kendilerine fayda sağlayacak iş seyahatlerine çıkabilirler. Yurtdışı bağlantılı kontaklar kurabilir, iş kapıları aralayabilirler. Uluslararası firmalarla projeler yürütebilir, anlaşmalar imzalayabilirler. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Kova ve yükselen Kova burçları; kişisel yeteneklerine eğilecekleri bununla ilgili meyveleri toplayacakları şanslı bir dönem. Aksiyon almaya çalıştıkları konularda bir takım aksaklıklar, engellerle karşılaşabilirler. Kendilerini zorlayan, yoran kişi veya konulardan uzaklaştıkları ya da hayatlarından çıkarttıkları bu süre zarfında hayata bakış açıları katı ve sert bir hale gelebilir. Korkularının rahatlıkla üstesinden gelebilirler. 24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla hayatlarının akışına müdahale edemeyebilir zaman zaman kriz yönetmek durumunda kalabilirler. Sürpriz gelirler kadar sürpriz öngörülmeyen ödemeler karşılarına çıkabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU: 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Balık ve yükselen Balık burçları; ruhsal anlamda tam bir dönüşüm yaşayabilirler. Keyif aldıkları ortamlardan, insanlardan uzaklaşabilir bile isteye yalnızlığı ve yalnız kalmayı seçebilirler. Hayatı daha fazla sorgulayıp, maneviyata yönelebilirler. Kendilerini keşfetmek, korkularıyla yüzleşmek ve barışmak üzere uzun ve derin bir yolculuğa çıkabilirler. 24 Şubat Cumartesi günü ise Başak burcunda Satürn ve Merkür etkili gerçekleşecek dolunayla ikili ilişkilerinde partnerlerinin kendilerine olan ilgisi önem kazanabilir. İlişki içinde paylaşım, iletişim dili önem kazanabilir. Detaylara her zamankinden daha fazla önem gösterebilirler. Talep ve beklentilerini net bir şekilde ortaya koyabilirler


Filters
Popular Filters
Nightly Price
-
Amenities
Star Rating
1
2
3
4
5
Guest Rating
Style
Neighborhood
3,269 properties in Europe
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72