image/svg+xmlOpenclipartship wheel2012-01-25T14:38:02Captains ship wheelhttps://openclipart.org/detail/167462/ship-wheel-by-thebytemanTheByteManshipship wheelwheel
Türkiye'nin İlk ve Tek Cruise Temalı Seyahat Dergisi
image

DİNÇER GÜNER 2024 OCAK BURÇ YORUMLARIDİNÇER GÜNER  OCAK 2024 BURÇ YORUMLARI

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber Koç ve yükselen Koç burçları; kariyer konularında bir takım değişiklikler gerçekleşebilir. Hedeflerine ulaşabilir veya beklentilerinin karşılanmadığı noktada bitişler yaşayabilirler. Yeni bir yapılanma planı yapabilir ve bu yolda adımlar atabilirler. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile bekar Aslanlar için yeni aşklar kapılarını çalabilir. Kendilerine, aile ve çocuklarına zaman ayırmak, kaliteli zaman geçirmek isteyebilirler. Hobilerine zaman ayırmak isteyebilirler. Aktivitelere, organizasyonlara ve konserlere gidebilirler. Hayatın eğlenceli tarafını deneyimlemek isteyebilirler.

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber Boğa ve yükselen Boğa burçları; yurtdışı temaları ön plana çıkabilir. Askıda kalıp erteledikleri bir eğitime katılmak isteyebilir veya akademik kariyer planlarını hayata geçirebilirler. Yabancılarla yürütülen işleri ivme kazanabilir, anlaşmalar yapabilirler. Yabancı menşeili firmalarla iş görüşmeleri yapabilirler. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile aile, yuva, taşınma, gayrimenkul konuları gündemlerine gelebilir. Ev içi tadilat, dekorasyon işlerine el atabilirler. Taşınma, ev alım-satım gibi konularda aksiyon alabilirler.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber İkizler ve yükselen İkizler burçları; finansal anlamda planlamalar yapabilirler. Gelir- gider kalemlerini gözden geçirip yeni bir ödeme ve yapılanma yapabilirler. Hukuksal süreçleriyle ilgili nihai sonuçlar elde edebilirler. Eşlerinden veya başkalarından elde ettikleri gelirlerle ilgili konular gündemlerini meşgul edebilir. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile iletişim konularında bir yıldız gibi parlayabilirler. İletişim dilleri son derece etkileyici ve ikna edici olabilir. Yeni fikirler, projeler üretebilir, sosyal medyayı ve dijital ortamları etkin bir şekilde kullanabilirler.

 

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber Yengeç ve yükselen Yengeç burçları; ikili ilişkilerinde soğuk ve katı davranabilir, empatiden uzak bir ruh halinde olabilirler. Kurallar koyabilir, partnerlerinden buna riayet etmesini bekleyebilirler. Duygudan ziyade mantıkla hareket etmeyi tercih edebilirler. İlişkilerinde beklentilerini gözden geçirebilirler. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile maddi konularda kendilerini garanti altına almak isteyebilir. Yatırım yapmak, getirisi olan, karlı işlere girişmek isteyebilirler. Bunların yanı sıra lüks tüketim harcamaları yapabilir, kendilerini bir nebze de olsa şımartmak isteyebilirler.

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber Aslan ve yükselen Aslan burçları; gündelik hayatlarında prensipli ve titiz bir şekilde ilerlemek isteyebilirler. İş hayatlarında belli prensiplerle ilerlemek ve mevcut şablonlarının dışına çıkmak istemeyebilirler. Angarya sayılabilecek işlerde dahi belli bir programla ve sistematik ilerlemek isteyebilirler. Sağlık kontrollerini yaptırabilir, antiaging, detox gibi konuları hayatlarına sokabilirler. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile yaşam hedef ve amaçlarının tekrar üstünden geçebilirler. Fiziksel görüntülerinde marjinal ve iddialı sayılabillecek değişiklikler yapabilirler. Popülerite kazanabilir, girdikleri ortamlarda dikkat çekebilir gerek fiziksel görüntüleri gerekse söylemleri ve konuşmalarıyla insanların ilgilerini üzerlerinde toplayabilirler.

 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber Başak ve yükselen Başak burçları; aile hayatlarında sorumluluk alanlarında gözle görülür bir artış olabilir. Evde iş bölümü planlayabilir, sorumlulukların eşit bir dağılımla gerçekleştirilmesini talep edebilir. Çocuklarıyla daha fazla zaman geçirebilir, eğitimleri ve kurslarıyla araştırmalar yapabilirler. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile yalnızlık ihtiyaçları artabilir. Sosyal anlamda bir izolasyona girebilirler, kendi kabuklarına çekilebilirler. Dinginleşmek, sükunetlerini korumak için yoga, meditasyon gibi konularla ilgilenebilirler.

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber Terazi ve yükselen Terazi burçları; aile ve ev hayatlarında statükocu davranabilir, talep ve beklentilerini net bir şekilde ifade edebilirler.Tahammülsüzleşebilir, kontrolleri dışında gelişen her konuya tepkisel yaklaşabilirler. Belli bir plan, program çerçevisinde hareket etmek isteyebilirler. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile arkadaş ve dostluk ilişkilerinde aranan, görülmek istenen kişi olabilirler. Organizasyonların revaçta ismi olabilirler. Son derece dikkat çekebilirler. Gittikleri mekanlarda, ortamlarda yeni insanlarla tanışabilirler. Sürpriz bir aşk kapılarını çalabilir.

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber Akrep ve yükselen Akrep burçları; hedeflerine yönelik hareket edebilirler. Ağır ama emin adımlarla ilerleyebilirler. Sosyal ilişkilerinde ve iletişimlerinde soğuk ve mesafeli davranabilirler. İzledikleri ve yürüttükleri planlara herkesin aynı ciddiyetle yaklaşmasını bekleyebilirler. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile kariyerlerinde altın çağlarını yaşayabilirler. Hedeflerine ulaşmak, beklentilerini gerçekleştirmek her zamankinden kolay olabilir. Zam, terfi alabilir, rotasyon yaşayabilirler. Üstleriyle ilişkilerini diplomasiyle yürütebilir ve iletişimlerini pekiştirebilirler. Enerjik hissedebilir, güçlü ve sorumlulukların bilinciyle hareket edebilirler.

 

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber Yay ve yükselen Yay burçları; finans konularında başarı elde edebilirler. İş hayatlarında otokontrolü elden bırakmadan uzun çalışma süreleri mesai yapabilirler. Elde ettikleri kazançlarda tedbiri elden bırakmak istemeyebilir, birikim yapmaya çalışabilirler. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile öğrenmek istedikleri, ilgi duydukları konularda hummalı araştırmalar yapabilirler. Dinler, felsefeler ilgilerini çekebilir bu konularla ilgili kitaplar okuyabilirler. Yüksek öğrenimleriyle ilgili farklı şehirlere veya ülkelere gitmek isteyebilirler. Kendi derinliklerini keşfetmek üzere bir yolculuğa çıkabilirler. Öğrendiklerinden büyük bir haz duyabilir, öğrendiklerini öğretmek isteyebilirler.

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber Oğlak ve yükselen Oğlak burçları; hedef odaklı hareket ederek, sabırla tek tek gerçekleştirmek istedikleri planları hayatlarına geçirebilirler. Bu süre zarfında yalnız kalmayı tercih edebilirler. Çevrelerince işkolik olarak algılanabilirler. Aldıkları kararlar konusunda sabit ve tutucu davranabilir, yenilik ve değişimlere açık olmayabilirler. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile ani gelişmeler, değişim, dönüşümler yaşayabilirler. Bu süre zarfında egolarının esiri olabilirler. Haddinden fazla gurur yapıp, burunlarından kıl aldırmayabilirler. Borçlar, krediler, bankalar, yasal süreçler ve hukuksal konularda gelişmeler de yaşayabilirler.

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber Kova ve yükselen Kova burçları; iç dünyalarında derin düşüncelere dalabilirler. Kendilerini büyük bir yalnızlığın içinde hissedebilirler.  Uykusuzluk yaşayabilir, endişe ve kaygılarıyla yüzleşebilirler. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile ilişkilerinde romantik zamanlar yaşayabilirler. Partnerlerine jestler yapabilir, hediyeler alabilirler. Takdir edilmek isteyebilirler. Eleştiriye açık olmadıkları için yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, gereksiz hassasiyetler gösterebilirler.

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU: 11 Ocak  Perşembe günü Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber Balık ve yükselen Balık burçları; kendilerinden yaşça büyük insanlarla iletişim kurmak keyif verebilir. Onlardan fikir almak, zaman geçirmek yeni bir hayat deneyimi olabilir. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda gerçekleşen dolunay ile görüntülerine önem verebilir, yapılan her işte onaylanmak ve beğenilmek isteyebilirler. İşlerini nezaketle, son derece asil hareket ve jestlerlek yürütebilirler. Başkalarının güvenlerini boşa çıkartmamak için gerek iş hayatlarında gerek günlük rutinlerinde gerekse özel hayatlarında gerekli özveri ve çabayı gösterebilirler.

Filters
Popular Filters
Nightly Price
-
Amenities
Star Rating
1
2
3
4
5
Guest Rating
Style
Neighborhood
3,269 properties in Europe
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72