image/svg+xmlOpenclipartship wheel2012-01-25T14:38:02Captains ship wheelhttps://openclipart.org/detail/167462/ship-wheel-by-thebytemanTheByteManshipship wheelwheel
Türkiye'nin İlk ve Tek Cruise Temalı Seyahat Dergisi
image

DİNÇER GÜNER


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Koç ve yükselen Koç burçları uzaklara seyahatler, uzak akrabalar, hukuki konular, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım konularında adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ama Neptün’ün sert açısı nedeniyle adımlarınızı hesaplamalı, kandırılmamaya dikkat etmelisiniz. Bu dönem bir şeyler gözden kaçabilir. 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile ev, aile, gayrimenkul, kökler, geçmiş konularında bir süredir uğraştığınız işleri tamamlayabilirsiniz. Ailenizle yakından ilgilenebilir, taşınma planları yapabilir, geçmişinizi, köklerinizi araştırabilirsiniz. Satürn’ün desteğiyle evinize ve kişisel hayatınıza çeki düzen verebilirsiniz. Manevi tarafınızı güçlendirecek çalışmalar yapabilirsiniz. Psikolojik olarak kendinizi disipline edebilir, irade gerektiren durumlarda rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Boğa ve yükselen Boğa burçlarının gündemlerinde başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek gelirler, kredi, borç, alacak-verecek ilişkileri, burs ve sigorta primleri gibi konular olacak. Bu alanlarda yeni adımlar atabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Neptün’ün sert etkileşimiyle maddi konularda önünüzü göremeyebilirsiniz, kandırılmaya açık bir dönemde olabilirsiniz. Dostlarınız sizi hayal kırıklığına uğratabilir, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile bir süredir aklınızda olan önemli fikirleri, projeleri hayata geçirmek adına adımlar atabilirsiniz. Tüm iletişim araçlarını aktif olarak kullanacaksınız. Seyahatler gündeme gelebilir, pek çok yeni şey öğrenebilir, eğitimlere katılabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirebilir, dostlarınızla yakınlığınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Yayıncılık, eğitim, satış, pazarlama gibi alanlarda güzel destekler bulabilirsiniz.

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber İkizler ve yükselen İkizler: birliktelikler, ortaklıklar, evlilikler, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın sağlığı, hayatındaki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler Yengeç burçları bu yeniayın konusu. Yalnız işin içinde Neptün olduğundan tüm bunlar ve kariyerinizi ilgilendiren diğer konularda kafanız epey karışık olabilir, olayları doğru değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile Maddi konular bu dolunayın ana teması... Satürn’ün desteğiyle finansal destekler alıp somut ve güvenli adımlar atabileceksiniz. Tabii işin içinde Satürn olduğundan bu dolunay bir yapılanmaya ve sorumluluklara da işaret ediyor. Hem kariyerinizde hem de maddi konularda sorumluluklarınız artabilir. İş kurmak, iş başvurusu yapmak, terfi istemek için bu dönemi değerlendirmenizi öneririm.

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Yengeç ve yükselen yengeçler: iş ve çalışma ortamı, birlikte çalıştığınız kişiler, rutin işler, kişisel gelişim ve sağlığınız bu yeniayın ana konusu. İş yoğunluğunuz artarken bedeninizin vereceği sinyalleri takip edin, sağlığınıza odaklanın. Neptün’ün sert etkisinden dolayı zehirlenmelere ve alerjilere karşı temkinli olun. Bu dönem yurtdışı, eğitim, hukuk ve medyaya ilişkin önünüzü görmekte zorlanabilir, bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile kişisel hedefleriniz, kişisel ihtiyaçlarınız ve dış görünüşünüz olacak. Satürn’ün desteğiyle hayatınızın dağılan taraflarını toparlayabilir, kendinize birtakım hedefler koyabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim, hukuk ve medyaya ilişkin çalışmalarınızın karşılığını almak çok daha kolay olacak. Bu dönem kolayca zayıflayabilirsiniz.

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Aslan ve yükselen Aslan burçları: çocuklar, aşk, hayattan daha çok keyif alabileceğiniz koşullar, yaratıcılık gerektiren işler, riskli aktiviteler, hobileriniz bu yeniayın odak noktaları... Bu konularda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Borsa gibi spekülatif yatırım alanlarında zemin çok kaygan olabilir, doğru adımlar atmak kolay olmayabilir. Zehirlenmelere, bağışıklık sisteminize ve özellikle ayaklarınıza dikkat! 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile kendi kabuğunuza çekilmek, yalnız kalmak, biraz dinlenmek size iyi gelebilir. Ruhsal olarak bakıma ya da yapılanmaya girebilirsiniz. Terapi desteği almak iyi gelebilir. Bu dönem maddi konularda daha gizlilik içinde hareket etmek isteyebilirsiniz. İşle ilgili yatırımların peşinde koşabilirsiniz.

 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Başak ve yükselen Başak burçları: geleceğe yönelik hedefler, aile, aile büyükleri, ev, emlak gibi konular bu yeniayın ana başlıkları. Bu konularda yeni adımlar atabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Neptün’ün sert etkileşiminden dolayı bu dönem partnerinizden veya ortağınızdan umduğunuz desteği göremeyebilir veya hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ev içinde su tesisatı, banyo ve tuvalet gibi alanlarda da sorunlar çıkabilir. 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile odağınız daha çok sosyal çevreniz olacak; dostlarınıza yardım edebilir, davetlere katılabilirsiniz. Bu dönem uzun süreli yeni arkadaşlıkların temeli atılabilir veya arkadaş çevrenizden biriyle bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Terazi ve yükselen Terazi burçları: eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, kardeşler, yakın yerlere seyahatler, birinci dereceden akrabalar, her türlü iletişim bu yeniayın odak noktaları. Bu konularda yeni gelişmeler yaşayabilir, yeni adımlar atabilir, başlangıçlar yapabilirsiniz. Neptün’ün sert etkisi sebebiyle kafanız karışabilir, sisli bir yolda yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Özellikle bu kafa karışıklığını gündelik işlerinizi yaparken ya da iş ortamınızda daha çok hissedebilirsiniz. Bu yüzden işle ilgili kararlar almadan önce etraflıca düşünün. 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile odağınız daha çok kariyerinizi ilgilendiren konulara kayacak. İş kurmak, iş bulmak, iş konusunda yeni sorumluluklar yüklenmek için ideal bir zaman. Bu sorumlulukların üstesinden gelebileceksiniz. Mesleki anlamda kendinizi geliştirmek için adımlar da atabilirsiniz.

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Akrep ve yükselen Akrep burçları: para kazanabileceğiniz yeni koşullarla karşılaşabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Yalnız Neptün’ün sert etkileşiminden dolayı önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz, özel hayatınızla ilgili kafanız karışabilir, beklentileriniz yeteri kadar karşılanmayabilir. 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile yurtdışı, yabancılar, medya, eğitim, akademik, hukuk ve seyahatle ilgili bir süredir uğraştığınız konuların sonuna gelebilirsiniz. Örneğin yurtdışı evraklarınız hazır olur, yayınevi bulursunuz, sınavlarınızı geçersiniz, tez konusunda destek alırsınız, bir davanız biter veya güçlü bir hukuki destek bulursunuz. Satürn’ün güzel desteğiyle uzaklardaki biriyle flörtleşmeye başlayabilir, medya konusunda güçlü bağlantılar kurabilir, yatırım yapabilirsiniz veya uzun süreli projeler gündeme gelebilir.

 

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Yay ve yükselen Yay burçları: hem fiziksel hem de zihinsel olarak dikkat çekeceksiniz. Atacağınız adımlar, hayatınızın genelini etkileyecek. Bu yeniayda seyahatlere çıkabilirsiniz. Neptün’ün sert etkileşimi sebebiyle kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Bu yüzden biraz dinlenmek, kendinize vakit ayırmak çok iyi olacaktır. Zehirlenmelere dikkat edin ve ruhunuza iyi gelecek yaratıcı işlere odaklanın. 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile finans, krediler, ödemeler, banka işlemleri, kaynak arayışı bu dolunayın ana konuları... Satürn’ün desteğiyle yatırımlar yapabilir, ev kredisi araştırabilirsiniz. Ya da borçlarınızı, ödemelerinizi düzenleyebilirsiniz. Harcamalarınız daha çok sağlık, aile ve ev ihtiyaçlarına yönelebilir.

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Oğlak ve yükselen Oğlak burçları: sigara veya alkol gibi bağımlı olduğunuz bir şeyden, profesyonel bir destekle kurtulabilirsiniz. Bu illa sağlığınız olmak zorunda değil, sizi kısıtlayan, zorlayan herhangi bir koşuldan kurtulmanız da mümkün. Biraz daha yalnız kalıp kafanızı dinlemek isteyeceksiniz. Terapiye gidebilir, ruhsal açıdan sizi rahatlatacak konulara odaklanabilirsiniz. Hayatı çok fazla kontrol edebildiğiniz bir dönem değildir bu! Yakın çevrenizden gelen her bilgiye de hemen inanmayın. Aklınız karışabilir, odaklanmakta ve karar vermekte zorlanabilirsiniz, iletişim karmaşaları söz konusu olabilir. 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar ve sözleşmelerle ilgili bir süredir uğraştığınız işleri tamamlayabilirsiniz. Satürn’ün güzel desteğiyle yakın çevrenizden sağlam destekler alabilir, önemli bir fikri bir ortakla organize edebilirsiniz. Eşinizi veya ortağınızı bir konuda ikna etmeniz gerekirse başarılı olabilirsiniz.

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Kova ve yükselen Kova burçları: sosyal yaşamınız, arkadaşlarınız, finansal kazanımlarınız, hayattan beklentileriniz, başkalarından destek istediğiniz konularda hevesli ve iyimsersiniz. Yeni adımlar, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar gündemde... Yalnız Neptün’ün sert etkisi sebebiyle bazı arkadaşlarınız hayal kırıklığı yaratabilir, sosyal planlarda son dakika değişikleri olabilir. Dostlar arasında finansal konuları çok gündeme getirmemekte fayda var. 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile gündelik işler, sağlık, iş koşulları, angarya işler, evcil hayvanlar gündeminizde. Günlük işlerin temposu da artabilir. Bu tempoda doğru beslenmeye ve uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Sağlık açısından özellikle mideniz ekstra hassaslaşabilir. Bu dönem belki bir evcil hayvan sahiplenirsiniz. Ya da size fayda sağlayacak, para kazandıracak, sizi çekip çevirecek bir asistan bulabilirsiniz. Kişisel sağlığınıza para harcamanız gerekebilir.

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU: 13 Aralık Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Balık ve yükselen Balık burçları: odağınızda iş hayatınız, işyerindeki dengeler, yöneticilerle ilişkiler olabilir. Bu konularda hevesli ve iyimser olurken, yeni adımlar gündeme gelebilir. Neptün’ün sert etkileşiminden dolayı mesleğinizi ilgilendiren konularda kafanız karışabilir veya yorgun hissedip hiçbir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Ama Neptün’ün olduğu alanda her zaman gözden kaçan ayrıntılar vardır. Bu yüzden işle ilgili atacağınız adımlarda ve alacağınız kararlarda çok dikkatli olmanız gerekir ki sonradan pişmanlık yaşamayın! 27 Aralık Çarşamba günü Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay ile yılı aşka dair güzel gelişmelerle kapatıyorsunuz. Bekarlar için uzun süreli ilişkilerin başlangıcı olabilir. Çocuk sahibi olabileceğiniz koşullar gündeme gelebilir. İşiniz yaratıcılık veya sahneyle ilgiliyse bu alanda sorumluluklarınız artarken uzun vadeli bir iş projesi de gündeme gelebilir. Bazılarınız sağlam yatırımlarla kendini güvence altına alabilir.

Filters
Popular Filters
Nightly Price
-
Amenities
Star Rating
1
2
3
4
5
Guest Rating
Style
Neighborhood
3,269 properties in Europe
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72