image/svg+xmlOpenclipartship wheel2012-01-25T14:38:02Captains ship wheelhttps://openclipart.org/detail/167462/ship-wheel-by-thebytemanTheByteManshipship wheelwheel
Türkiye'nin İlk ve Tek Cruise Temalı Seyahat Dergisi
image

DİNÇER GÜNER İLE 2023 KASIM AYI BURÇ YORUMLARI


KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Koç ve yükselen Koç burçları; Krizler, krediler, borçlar, nafaka, prim, burs gibi konularda sorumluluklar artarken, kolay adımlar atmak pek mümkün olmayacak. Finansal konular ciddi bir stres noktasına dönüşebilir, hatta bu konularda kavga edebilirsiniz. Beklenmedik ve stres yaratabilecek harcamalar gündeme gelebilir. 27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile yakınızdakilere, komşulara, kardeşlere kızabilirsiniz. Ağzınızdan çıkan sözleri dikkatli seçin, kırıcı olmayın. İletişim ve trafik kazalarına karşı dikkatli olun. Eğitim, satış, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler, yasal konular ve seyahatlerde stresli koşullarla, kendi görüşünü fanatik şekilde savunan inatçı insanlarla karşılaşabilirsiniz. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Boğa ve yükselen Boğa burçları; İlişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, iş birlikleri ve sözleşmeler etki altında. Yalnız bu konularda tahammülünüz az olabilir, fevri çıkışlarda bulunabilirsiniz. Aceleci davranmaktan kaynaklı çarpma ve düşmeler yaşayabilirsiniz. Anlaşmalar bozulabilir, iş birliklerini yönetmek kolay olmayabilir. 27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile  maddi konularda sizi strese sokacak gelişmeler olabilir, ekstra para harcamanız gerekebilir, kullandığınız iletişim aletleri birden bozulabilir ve yenisini almak zorunda kalabilirsiniz. Kredi çekmek ya da yatırım yapmaktan kaçının. Satürn’ün sert etkileşimiyle dostlarınızla ilişkileriniz sınavdan geçebilir. Sosyal anlamda kendinize çeki düzen vermeniz gerekebilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber İkizler ve yükselen İkizler;  İş ortamı adeta yangın yeri, bazı değişikliklere gidilebilir. Müşteriler, çalışanlar huzursuz ve gergin olabilir. İsyankâr tavırlar işleri çok daha zorlaştırabilir. Günlük angaryaları yapmak zor gelebilir. Sağlık açısındansa tansiyonunuza dikkat edin. Her ne kadar koşullar sert ve stresli olsa da Neptün’ün güzel desteği mesleki konularda yaratıcılığınızı arttıracak. 27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile ilişkiler, ortaklıklar ve kariyer konusunda büyük bir sınav verebilirsiniz. Bu dönem partnerinizden veya ortağınızdan beklediğiniz nezaketi ve anlayışı göremeyebilirsiniz. Hem kariyer hem de ilişkilerde ciddi bir inanç çatışması içine girebilirsiniz, ortak bir zemin yakalamak zorlaşabilir. İlişkiler dikkatli yönetilmezse kayıplar söz konusu olabilir. Artan iş yükünüz ve yönetilmesi gereken işler arasında sıkışıp kalabilirsiniz. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Yengeç ve yükselen Yengeç burçları; Özel hayatınızda ciddi, büyük krizlerle uğraşmanız gerekebilir. İlişkilerde kıskançlık nedeniyle zor zamanlar geçirebilirsiniz. Diğer yandan kumardan uzak durmanızı, maddi konularda ‘Ya hep ya hiç’ tavrından veya takıntılı davranışlardan kaçınmanızı öneririm. Hem özel hem de sosyal hayatınızda öfke patlamaları söz konusu, bunun nedeni para olabilir. 27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile İçsel huzursuzluğunuz artabilir, uyku düzeniniz bozulabilir. Yapılması gereken çok fazla iş vardır ama ya canınız istemez ya da enerjiniz yoktur, işte bu durum sizi strese sokabilir. Bu dönem sağlığınıza dikkat edin, bağışıklık sisteminizi güçlü tutun. İş ortamınızda zaman zaman münakaşa edeceğiniz durumlar olabilir, iş arkadaşlarınızla anlaşamayabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Aslan ve yükselen Aslan burçları; ailede önemli bir krizi tetikleyebilir. Ev içi kazalara dikkat etmekte fayda var. Hem evde hem de mesleki konularda sabır sınavından geçebilirsiniz. Kendinizi beklenmedik tartışmaların ortasında bulabilirsiniz. Hatta hem ailede hem de mesleki konularda incir çekirdeğini doldurmayacak bir mesele kocaman bir yangına dönüşebilir. 27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile sosyal ilişkileriniz bu dolunay zamanı gerilebilir, planlar son dakika ertelenebilir. Arkadaşlarınızla iş yapmak gibi planlarınız varsa bu dolunay geçene kadar ertelemenizi tavsiye ederim. Çocuklarla ilişkilerde stresli süreçleri yönetmeniz gerekebilir. Satürn etkisiyle yatırımlar konusunda çok dikkatli ve gerçekçi olun. Aldığınız tüyoların doğru olup olmadığından emin olun.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Başak ve yükselen Başak burçları; Gündeminizde yakın çevre, komşular, kuzenler, fikirler, dijital işler, yayıncılık ve pazarlama olabilir. Sakin kalmanın zorlaşacağı, yakın çevrenize uyumlanmakta güçlük çekeceğiniz, isyanlar tavırlar sergileyebileceğiniz bir yeniay bu. Özellikle elektronik aletlerde ve dijital işlerde beklenmedik, sinir bozucu sorunlar yaşayabilirsiniz. 27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile iş ve kariyerinizi ilgilendiren durumlarda stresinizi ciddi şekilde yönetmeniz gerek. Sabırsız ve hızlı davranabilirsiniz. İş hayatınızda iletişim koordinasyonuna da dikkat etmenizde fayda var. Aynı anda birden çok işi yaptığınız için çok yorulabilirsiniz. Öte yandan iş konusunda iş bitirici olabileceksiniz. Mesleki konularda önemli aksiyonlar almanız gerekebilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Terazi ve yükselen Terazi burçları; maddi konular hayatınızın büyük bir stres noktası haline dönüşebilir ve bir krizi idare etmeniz gerekebilir, hatta birileriyle kavga bile edebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar da gündemde. Sağlık açısındansa genital bölge, üreme organları ve boşaltım sistemine bu dönem daha çok dikkat etmeniz gerek. 27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile eğitim, yayıncılık ve hukuki konularda stresli durumlar meydana gelebilir. Bu konularda oldukça sabırsız ve düşüncesizce davranabilirsiniz. Bu dönem diğer insanlarla aynı fikirde buluşmak kolay olmayabilir. Çıkacağınız seyahatlerde sizi sinirlendirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. İletişim dilinize ve şeklinize dikkat etmenizde, başka insanların fikirlerine hoşgörüyle yaklaşmanızda fayda var.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Akrep ve yükselen Akrep burçları; İlişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, işbirlikleri ve sözleşmelerle ilgili tahammülünüz az olabilir, fevri çıkışlarda bulunabilirsiniz. Anlaşmalar bozulabilir, işbirliklerini yönetmek zorlaşabilir. Aceleci davranmaktan çarpmalar, düşmeler söz konusu olabilir. Diğer yandan Neptün’ün güzel desteği aşk hayatınızda oldukça romantik, keyifli zamanlara işaret ediyor. Yeni aşklar gündeme gelebilir; yaratıcı iş ve projelerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönem hobilerinize de daha çok zaman ayırabilirsiniz. 27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile Finansal konularda dikkatli karar vermeli, düşüncesizce hareket etmemelisiniz. Borçlar, vergiler, ödenmesi gereken paralar, nafaka, burs gibi konular nedeniyle kimseyle ters düşmeyin. Beklediğiniz ödemelerde gecikmeler olabilir. Satürn’ün sert etkileşimiyle özellikle yatırımlar konusunda temkinli davranın, gereksiz riskler almayın; kumar oynamayın.

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Yay ve yükselen Yay burçları; iş ortamınızda bir dizi değişiklik meydana gelebilir. Yalnız iş ortamı adeta yangın yeri! Müşteriler, çalışanlar huzursuz ve gergin olabilir. İsyankâr tavırlar işleri çok daha zorlaştırabilir. Sağlık açısından tansiyonunuza dikkat edin. Günlük yapmanız gereken, angarya işlere tahammülünüz azalabilir. Her ne kadar koşullar sert ve stresli olsa da Neptün’ün güzel desteği sayesinde ailenizden ihtiyacınız olan manevi desteği alabileceksiniz. 27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile bu dönem ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, sözleşmeler hayatınızda stres yaratabilir. Karşınızdaki kişiler sabırsız ve fevri davranabilir, hatta size çatabilirler. Bu dönemin en önemli meselesi ilişki yönetimi olacaktır. Ağız dalaşlarından mümkün mertebe kaçınmalısınız. Satürn’ün sert etkileşiminden dolayı ailevi sorumluluklar artabilir, üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Oğlak ve yükselen Oğlak burçları; borsa gibi spekülatif yatırım araçlarında dikkatli adımlar atın; acele kararlar atmayın. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dostlarınızla ilişkilerde dürüstlük veya paraya ilişkin birtakım krizleri, özel hayatınızda stresli durumları yönetmeniz gerekebilir. Ciddi kavgalardan uzak durun. Kendinizi farkında olmadan fanatik davranışlar sergileyebilirsiniz. Dostlarınızla ve özel hayatınızdaki kişiyle aynı konulara inanmak ve olaylara aynı pencereden bakmak zorunda değilsiniz, biraz anlayış ve alttan alma olayların büyümesini engelleyebilir.27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile sağlığınıza, özellikle sinir sisteminize, ellerinize, bronşlarınıza dikkat! Çalışma arkadaşlarınıza veya müşterilerinize tahammülünüz kalmayabilir, işle ilgili kimseye çatmayın. Satürn’ün sert etkileşiminden dolayı yakın çevreniz, kardeşleriniz ve kuzenlerinizle ilişkilerde araya mesafe koymanızı gerektirecek durumlar oluşabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Kova ve yükselen Kova burçları; mesleki konular etki altında. Evle iş arasında sıkışabilir, stres yapabilirsiniz. Hem işte hem evde harcamalarınız artabilir. Bu iki ortamda da fanatik tepkilerden kaçının, öfkenizi kontrol edin. Yaşanan inatlaşmaların bir inanç savaşına dönüşmesine izin vermeyin. Maddi anlamda yatırım yapmak veya büyük riskler almak için pek uygun bir süreç değil. Eviniz için bu dönem daha çok para harcamanız gerekebilir. 27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile özel hayatınızda iletişim çatışmaları yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra libidonuz artabilir ve daha flörtöz hissedebilirsiniz. Satürn’ün sert etkisinden dolayı maddi konularda gecikmeler, kayıplar, zorlanmalar meydana gelebilir. Bu dönem finansal konularda işin ucunu kaçırmayın. Yatırım yaparken dikkatli olun, aceleci ve düşüncesizce kararlar vermeyin. Borsa gibi alanlarda gereksiz riskler almayın. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU: 13 Kasım Pazartesi Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay ile beraber Balık ve yükselen Balık burçları; yurtdışı, eğitim, yolculuklar, hukuk, sınavlar ve ticari konular ana gündem maddeleriniz olabilir. Yalnız Mars’la Jüpiter karşı karşıya olduğundan tahammülsüz, kavgacı ve fanatik yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla aynı fikirde olmamaktan dolayı gerginlikler oluşabilir. Seyahatlerde, eğitimlerde veya sınavlarda stresli durumlar yaşanabilir. Trafikte dikkatli olun ve hız yapmayın! 27 Kasım Pazartesi İkizler burcunda mars etkili gerçekleşecek dolunay ile ailevi konularda sakin kalmalı ve kimseyle ağız dalaşına girmemelisiniz. Ev içinde aceleyle halledilmesi gereken konular olabilir. Taşınma sürecindeyseniz eşyalarınız taşınırken zarar görebilir. Kiracıysanız ev sahibiniz veya komşularınızla iyi geçinmeye bakın. Bu dönem evden onay almanız zor olabilir veya iktidar mücadelesi içine girebilirsiniz. Kişisel hedefleriniz için aşmanız gereken birtakım engeller ortaya çıkabilir veya aile bireylerinizin sağlığına ilişkin sorumluluklarınız artabilir
Filters
Popular Filters
Nightly Price
-
Amenities
Star Rating
1
2
3
4
5
Guest Rating
Style
Neighborhood
3,269 properties in Europe
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72