image/svg+xmlOpenclipartship wheel2012-01-25T14:38:02Captains ship wheelhttps://openclipart.org/detail/167462/ship-wheel-by-thebytemanTheByteManshipship wheelwheel
Türkiye'nin İlk ve Tek Cruise Temalı Seyahat Dergisi
image

DİNÇER GÜNER ASTROLOJİ : Bu Ay Burcunuzu Neler Bekliyor?

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU: 3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber Koç ve yükselen Koç burçları; kariyer konularında bir takım değişiklikler gerçekleşebilir. Hedeflerine ulaşabilir veya beklentilerinin karşılanmadığı noktada bitişler yaşayapbilirler. Yeni bir yapılanma planı yapabilir ve bu yolda adımlar atabilirler. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte aile konularında daha hassas ve duyarlı davranabilir, onlarla vakit geçirmeyi tercih edebilirler. Ev içi dekorasyon, tadilat veya taşınma gibi fikirler de gündemlerine gelebilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU: 3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber Boğa ve yükselen Boğa burçları; yurtdışı temaları ön plana çıkabilir. Askıda kalıp erteledikleri bir eğitime katılmak isteyebilir veya akademik kariyer planlarını hayata geçirebilirler. Yabancılarla yürütülen işleri ivme kazanabilir, anlaşmalar yapabilirler. Yabancı menşeili firmalarla iş görüşmeleri yapabilirler. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte yakın çevre ve akrabalarıyla olan iletişimleri artabilir, daha paylaşım odaklı hareket edebilirler. Olaylara karşı daha hassas ve duygusal yaklaşabilirler.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU: 3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber İkizler ve yükselen İkizler burçları; finansal anlamda planlamalar yapabilirler. Gelir- gider kalemlerini gözden geçirip yeni bir ödeme ve yapılanma yapabilirler. Hukuksal süreçleriyle ilgili nihai sonuçlar elde edebilirler. Eşlerinden veya başkalarından elde ettikleri gelirlerle ilgili konular gündemlerini meşgul edebilir. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte maddi konular birincil öncelikleri olacaktır. Geçmişe dair yaptıkları işlerden ödemeler alabilirler, finansal kaynaklarını büyütüp, zenginleştirecek ses getirecek yeni iş projeleriyle ilgili adımlar atabilirler.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU: 3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber Yengeç ve yükselen Yengeç burçları; ikili ilişkilerinde soğuk ve katı davranabilir, empatiden uzak bir ruh halinde olabilirler. Kurallar koyabilir, partnerlerinden buna riayet etmesini bekleyebilirler. Duygudan ziyade mantıkla hareket etmeyi tercih edebilirler. İlişkilerinde beklentilerini gözden geçirebilirler., kendilerini bir nebze de olsa şımartmak isteyebilirler. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte yaşam hedef ve amaçlarına odaklanabilirler. Yeni başlangıçlar yapmak ve erteledikleri konuları tekrar gündemlerine almaları için ise son derece uygun bir zaman dilimi.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU: 3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber Aslan ve yükselen Aslan burçları; gündelik hayatlarında prensipli ve titiz bir şekilde ilerlemek isteyebilirler. İş hayatlarında belli prensiplerle ilerlemek ve mevcut şablonlarının dışına çıkmak istemeyebilirler. Angarya sayılabilecek işlerde dahi belli bir programla ve sistematik ilerlemek isteyebilirler. Sağlık kontrollerini yaptırabilir, antiaging, detox gibi konuları hayatlarına sokabilirler. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte bilinçaltı konularına, okült ve spiritüel konulara odaklanabilirler. Şifalanmak, terapi almak, alternatif şifa konularını araştırmak için ise son derece ideal bir dönem.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber Başak ve yükselen Başak burçları; aile hayatlarında sorumluluk alanlarında gözle görülür bir artış olabilir. Evde iş bölümü planlayabilir, sorumlulukların eşit bir dağılımla gerçekleştirilmesini talep edebilir. Çocuklarıyla daha fazla zaman geçirebilir, eğitimleri ve kurslarıyla araştırmalar yapabilirler. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte arkadaş ortam ve çevrelerinde büyüme, genişleme getirebilir. Girdikleri ortamlarda yeni arkadaşlar edinebilirler. Sosyal hayatlarında aktif olmayı ve programlara dahil olmayı arzulayabilirler.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU: 3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber Terazi ve yükselen Terazi burçları; aile ve ev hayatlarında statükocu davranabilir, talep ve beklentilerini net bir şekilde ifade edebilirler.Tahammülsüzleşebilir, kontrolleri dışında gelişen her konuya tepkisel yaklaşabilirler. Belli bir plan, program çerçevisinde hareket etmek isteyebilirler. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte kariyer alanlarında yepyeni başlangıçlara imza atabilir, iş hayatlarına dair girişimlerinin sonuçlarını çok daha hızlı alabilirler. İş hayatlarında ön plana çıkabilir, terfi ve prim alabilirler.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU: 3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber Akrep ve yükselen Akrep burçları; hedeflerine yönelik hareket edebilirler. Ağır ama emin adımlarla ilerleyebilirler. İletişim dilleri mesafeli ve statükocu olabilir. Yakın akraba ve çevrelerine karşı oluşabilecek durumlarda soğuk ve katı yaklaşabilirler. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte yurtdışı ile ilgili temalar gündem maddeleri olabilir. Yurtdışı seyahat planları yapabilir, yabancı menşeili firmalarla kontak kurabilirler. Eğitim ve sertifikasyon programlarına katılabilir, yurtdışında yeni bir hayat kurma fikrine kendilerini daha yakın hissedebilirler.


YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU: 3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber Yay ve yükselen Yay burçları; finans konularında başarı elde edebilirler. İş hayatlarında otokontrolü elden bırakmadan uzun çalışma süreleri mesai yapabilirler. Elde ettikleri kazançlarda tedbiri elden bırakmak istemeyebilir, birikim yapmaya çalışabilirler. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte karşılaşabilecekleri olası krizleri fırsata çevirme şansına sahip olacaklardır. Başkalarından elde ettikleri gelirler, nafaka, miras ve türevi konularda öngörmedikleri sürpriz para akışları da rahatlıkla elde edebilirler.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber Oğlak ve yükselen Oğlak burçları; hedef odaklı hareket ederek, sabırla tek tek gerçekleştirmek istedikleri planları hayatlarına geçirebilirler. Bu süre zarfında yalnız kalmayı tercih edebilirler. Çevrelerince işkolik olarak algılanabilirler. Aldıkları kararlar konusunda sabit ve tutucu davranabilir, yenilik ve değişimlere açık olmayabilirler. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte ilişkiler ve ortaklık arenasında yeni başlangıçlara işaret etmekte. Hayatlarında temiz ve yeni bir sayfa açabilirler. Mevcut ilişkilerindeki beklentileri paylaşım odaklı olabilir. Aidiyet duygusunun önemini hissedebilirler.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU: 3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber Kova ve yükselen Kova burçları; iç dünyalarında derin düşüncelere dalabilirler. Kendilerini büyük bir yalnızlığın içinde hissedebilirler.  Uykusuzluk yaşayabilir, endişe ve kaygılarıyla yüzleşebilirler. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte iş ve kariyer hayatlarında yüklerinin hafiflemeye başladığını hissedebilirler. Gündelik hayatlarında monotonluktan çıkmak üzere kendilerine yeni yol haritaları belirleyebilirler. Sağlıklarıyla ilgili kendilerine daha çok özen gösterip check-up yaptırabilirler.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU: 3 Temmuz Pazartesi günü Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber Balık ve yükselen Balık burçları; kendilerinden yaşça büyük insanlarla iletişim kurmak keyif verebilir. Onlardan fikir almak, zaman geçirmek yeni bir hayat deneyimi olabilir. Sosyal hayatlarında iletişim trafikleri artabilir. 17 Temmuz Pazartesi günü Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay ile birlikte kendilerini özledikleri, diledikleri ilişkiyi yaşarken bulabilirler. Kendilerine daha çok zaman ayırabilir, sosyalleşebilir, her türlü hobilerine yönelebilecek ve eğilecek uygun zaman ve koşulları yakalayabilirler.

 

 

Filters
Popular Filters
Nightly Price
-
Amenities
Star Rating
1
2
3
4
5
Guest Rating
Style
Neighborhood
3,269 properties in Europe
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72
image

Great Northern Hotel, a Tribute Portfolio Hotel, London

4.8
Exceptional
3,014 reviews
8 nights
US$72