KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU: 10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber Koç ve yükselen Koç burçları; değişen eğitim ve öğretim sistemleriyle beraber yeni eğitimler almaya hevesli olabilir, online eğitimlere katılabilirler. Sosyal medyayı ve bu mecraları gerek iş hayatlarında gerekse bireysel hayatlarında aktif ve etkin olarak kullanabilirler. İletişim halinde oldukları insanların sayısı gözle görülür bir şekilde artabilir. Uzun mesailer, uzun mail trafikleri ve telefon konuşmaları yapabilirler. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise kariyer hayatlarında artan sorumluluk ve beklentiler kendilerini gergin hissetmelerine neden olabilir ancak potansiyellerini ve yeteneklerini ortaya koymak içinde şanslar sunabilir. Hedeflerine daha konsantre olabilir ve başarı elde edebilirler.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU: 10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber Boğa ve yükselen Boğa burçları; iş hayatlarında özellikle finansal anlamda büyümeyi de beraberinde getirebilr. Krizleri daha iyi öngörüp önlemler alabilir ve fırsatlara çevirebilirler. Yeni iş alanlarına yönelebilir, hızlı ilerleyebilir ve sonuca ulaşabilirler. Planlar yapmak ve bunları hayata geçirmek için yeterli motivasyonu kendilerinde bulabilirler. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise yurtdışı ve yurtdışı ile ilintili konularda, basın yayın organlarıyla yürütülen işlerde bir takım değişiklikler ve gelişmeler yaşanabilir. Meydana gelen gelişmelerle beraber taşınma gibi yer değişikliği konuları gündemleri olabilir. Hayat vizyonlarını büyütecek, geliştirecek eğitim ve seminerlere katılabilirler.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU:10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber İkizler ve yükselen İkizler burçları;farkındalıkları artabilir, bireysel anlamda kazandıkları yaşam deneyimleriyle daha da olgunlaşabililrler. Hayatlarına dair yapmak istedikleri değişimlerle ilgili aksiyon alabilirler. Kendilerine fayda sağlamayan düşünce ve kalıplardan kurtulabilir, yeni amaç ve hedeflerine daha hızlı ilerleyebilirler. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise finansal konularda yaşanılan krizleri toparlamak ve çözümlemek için seçenekler sunabilir. Hiç hesapta olmayan, sürpriz gelirler elde edebilirler ancak bu kaynakları ödemelerine ayırmak durumunda kalabilirler.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU: 10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber Yengeç ve yükselen Yengeç burçları; kabuklarına çekilebilir kendilerini mercek altına yatırabilirler. Geçmiş ve gelecek arasında sıkışabilir, zihinsel ve ruhsal olarak kendilerini yorabilirler. Gergin ve huzursuz hissedebilir, yoga ve meditasyon gibi konulara yönelebilirler. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise ilişkilerde kuralcı ve statükocu davranabilirler. Partnerlerinden daha fazla sorumluluk üstlenmelerini bekleyebilirler. Gerek özel hayatlarında gerekse iş hayatlarında disiplinli ve katı olabilirler. İş hayatlarında maddi konularla ilgili endişe ve kaygı duyabilir, risk almaktan açık ara kaçabilirler.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU: 10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber Aslan ve yükselen Aslan burçları; sosyal hayatları artan iletişiğim trafiğiyle hareketlenebilir. Girdikleri ortamlarda yeni insanlarla tanışabilir, yeni dostluklar kurabilirler. Arkadaşlarıyla zaman geçirmek, uzun sohbetler yapmak, tatil planları organize etmek keyif verebilir. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise çalışma ortamlarında bir takım değişiklikleri beraberinde getirebilir. İşten ayrılmak veya kendilerine yeni bir kariyer rotası oluşturmayı düşünebilirler. Mevcut işlerinde devam edenler için ekstra sorumluluklar üstlenmeleri gereken durum ve pozisyonlar gelişebilir. Hayatları ev ve iş arasında mekik dokudukları bir kısır döngüye girebilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU: 10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber Başak ve yükselen Başak burçları; kariyerlerinde yeni bir yapılanma içine girebilirler. Kendi ihtiyaç ve beklentileriyle, elde ettikleri maddi ve manevi kazanımları kıyaslayabilir buna göre iş hayatlarında büyük ve önemli kararlar alabilirler. Uzun süredir teoride kalan bir çok planı pratiğe dökebilirler. Cesur ve kararlı adımlar atabilirler. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise özel hayatlarında, ev hayatlarındaki sorumluluk alanlarını arttırabilir. Hayatın keyifli yanlarının tadını çıkartmak isteseler de evdeki hesap çarşıya uymayabilir ve kendilerini yorgun hissedebilirler. Çocuklarıyla ilgili ekstra sorumluklar alabilirler.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU: 10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber Terazi ve yükselen Terazi burçları; kendilerini geliştirmek ve ufuklarını genişletmek üzere yeni eğitim programlarına dahil olabilirler. Akademik kariyerlerini yarım bırakmış olanlar veya bu alanda kariyer yapmak isteyenler erteledikleri planları tekrardan tamamlamak üzere adımlar atabilirler. Yurtdışı ve yurtdışıyla ilintili olabilecek konularda şanslı olabilirler. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise aile ve ev alanlarında sorumluluklar artabilir. Odaklarını ve zamanlarını daha çok bu konulara ayırmak durumunda kalabilirler. Yer değişikliği, taşınma, tadilat veya dekorasyon gibi konular gündeme gelebilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU: 10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber Akrep ve yükselen Akrep burçları; miras, nafaka, hukuki süreçler gibi konularla olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Elde ettikleri gelirlerde artma sözkonusu olabilir. Gelir gider dengesiniz daha iyi oturtabilirler. Borçlarını yapılandırabilirler veya elde ettikleri sürpriz gelirlerle tamamen kapatabilirler. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise kuzenler, yakın akrabalar ve yakın çevreyle olan ilişkilerde sorumluluk alanlarını arttırabilir. İletişim trafiklerinde gözle görülür bir artış gözlenebilir. Kendileri ve kendi hayat sorumluluklarından çok başkaları için bir şeyler yapabilirler.

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU: 10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber Yay ve yükselen Yay burçları; özel hayatlarında eğer ki ortaklı bir iş yürütüyorlarsa bu alanlarda keyifli ve olumlu gelişmeler yaşabilirler. İlişkilerde, ilişkileri bir basamak üste taşıyacak, geleceğe dair planlar konuşulabilir ve evlilik kararları alınabilir. Hayata karşı daha motive oldukları, kendilerini daha zinde hissettikleri, enerjik ve pozitif bir bakış açısı kazanabilirler. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise maddi konularda tedbirli davranabilirler. Risk almaktan, riskli konulardan uzak durmayı tercih edebilirler. İş hayatlarında garantici davranabilir, ayaklarını sağlam yere basmak isteyebilirler. Birikim yapmak, birikimlerini değerlendirmek için adımlar atabilirler.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU: 10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber Oğlak ve yükselen Oğlak burçları; gündelik hayatlarında, çalışma koşullarında kendilerini daha dinamik hissedebilirler. Zorlukları kolaylıkla bertaraf edebilirler.Hayatlarında temeli sağlam olmayan konu ve kişilerle de vedalaşabilirler. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise kendileri için önem teşkil eden konuları tekrardan gözden geçirmelerini sağlayabilir. Karşılaştıkları durumlara her zamankinden daha ciddiyetle ve sorumluluk bilinciyle yaklaşabilirler.Hoşgörü ve ılımlı yaklaşımdan bir miktar uzaklaşabilirler. İlişkiler arenasında, sağlıklı olmayan, sorunlarla hasbel kadar ilerleyen ilişkilerde sonlanma ve bitişler yaşanabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU: 10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber Kova ve yükselen Kova burçları; özel hayatlarında ayaklarını yerden kesecek bir ilişki yaşayabilirler. İlişkilere ahenk ve uyum ön plana çıkabilir. Evli olan ve çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönem hamile kalabilir. Sosyal aktiviteler, arkadaşlarla zaman geçirmek, hobiler bu dönem daha ön planda olabilir. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise kendi içlerinde hallemedikleri meselelerle yüzleşebilirler. Zihinsel ve bedensel yorgunluklarını spritüel konularla dengelemek isteyebilirler. İlişkilerini korunaklı bir alan yaratmak adına daha çekinik, daha gizli ve kapalı yaşama istekleri artabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU: 10 Haziran Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla beraber Balık ve yükselen Balık burçları; ev ve yaşam alanlarında köklü değişiklikler yapabilirler. Taşınma, ev alım satımı olabileceği gibi evlerini baştan aşağı yenilemek şeklinde de olabilir. Aile büyükleriyle daha sık haberleşip, onların ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirler. Önceliklerini ailelerine verebilir, sıklıkla onlarla zaman geçirebilirler. 24 Haziran Perşembe günü gerçekleşen Oğlak burcundaki dolunayla ise arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde geride durma isteklerini tetikleyebilir. İnsanlarla aralarına görünmez bir duvar örebilirler. Kişisel alanlarına kimsenin girmesini ve müdahale etmesini istemeyebilirler. Güven ve itimat duygusu ekstra önem kazanabilir.