KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU: 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber Koç ve yükselen Koç burçları; iş ve çalışma, günlük hayat düzeni ve sağlık konularında kendilerini daha iyi şartlara kavuşturmak için adımlar atabilirler. Çalışma hayatlarında emek verdikleri, mesai harcadıkları konularla ilgili başarılar elde edebilirler. Gündelik yaşamlarını organize edip, daha planlı hareket edebilirler. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber bazı sonlanmaları ve bitişleri de beraberinde getirebilir. İçe dönük hareket edebilir, sıkıntı ve takıntılarıyla yüz yüze gelebilirler. Gizli saklı kalmış ne varsa karşılarına çıkabilir. Her şeyden uzaklaşmak, kafa dinlemek ve yalnız kalmak için seyahat planları yapabilirler.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU: 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber Boğa ve yükselen Boğa burçları; özel hayatlarında daha planlı programlı hareket etmek isteyebilirler. Partnerlerine maddi manevi destek olabilirler. Çocuklarıyla olan iletişimlerinde onların beklenti ve taleplerini dikkate alabilir, bu yönde davranabilirler. Boş zamanlarında bahçe işleriyle ilgilenebilir, kendilerine yeni bir hobi edinebilirler. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber arkadaşlarıyla keyifli gezilere katılabilir, ekip çalışmaları, yardımlaşma ve etkinlikler gündeme gelebilir. Sosyal anlamda hareketli davranabilir ve liderliği ele alabilirler. İş hayatlarından ekstra gelirler elde edebilirler.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU: 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber İkizler ve yükselen İkizler burçları; ev ortamlarında dağılan, düzene ihtiyacı olan her şeyi yeniden gözden geçirebilirler. Kendilerine hizmet etmeyen her ne varsa hayatlarından çıkarabilirler. Aile hayatlarında eleştirel davranabilir, herkesten kendileri gibi mükemmeliyetçi davranmasını bekleyebilirler. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber kariyer hayatlarında özellikle çalışma ortamlarında sistemsel çalışmalar yapabilirler. Pratik ve çözüm odaklı olmak bu dönem içerisinde mottoları olabilir. Mesai arkadaşlarına gönüllü olarak destek olabilir, iş yüklerini hafifletebilirler.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU: 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber Yengeç ve yükselen Yengeç burçları; kardeş ve yakın akrabalarının sorunlarıyla ilgilemek ve çözüm aramak durumunda kalabilirler. Angarya sayılabilecek işlerle uğraşabilir, zamanlarının çoğunu onları oyalayacak işlerle geçirebilirler. Yarım bıraktıkları işlere eğilip, tamamlayabilirler. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber yeni bir takım projelerle uğraşabilirler. Hali hazırda bir eğitim alıyorlarsa bu süre zarfında bunu tamamlayabilirler. Yurt dışı, medya, uluslararası ticaret gibi konularda işlerinde ivme kazanabilir, maddi olarak yeni kazanımlar elde edebilirler.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU: 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber Aslan ve yükselen Aslan burçları; finansal konularda önemli adımlar atabilirler. Maddi anlamda kendilerini güvence altına almak yegane öncelikleri olabilir. Yeni iş atılımları yapmak ve iş hacimlerini büyütme isteği içerisinde olabilirler. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber başkalarından elde ettikleri gelirlerle ilgili yeni kararlar alabilir, bunları değerlendirme konusunda farklı bir yol haritası çizebilirler. Kredi başvurusu yapabilir, burs ve sigorta ödemeleri gibi kalemlerde ayrı bir bütçe ayırmak durumunda kalabilirler. Sağlıklarını ilgilendiren konularda ameliyat veya cerrahi operasyonlar gündeme gelebilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU: 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber Başak ve yükselen Başak burçları; hayatlarıyla ilgili yeni kararlar alabilirler. Kendilerine fayda sağlamayan her konuyla ilgili aksiyon alıp, hayatlarından çıkarabilirler. Genel olarak daha düzenli olmak, belli biri program çerçevisinde hareket etmek isteyebilirler. Başkalarına yardım veya hizmet etmek için kendilerini motive ve enerjik hissedebilirler. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber ilişkilerinde alçakgönüllü ve adil hareket edebilir aynı medeni tutumu karşılarındaki insanlardan da bekleyebilirler. İlişkilerinde sürüncemede kalmış konularla ilgili netlik kazanabilirler.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU: 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber Terazi ve yükselen Terazi burçları; kontrol dışı gelişen bir takım konularla uğraşabilirler. Gizli düşmanlıkların ortaya çıkabileceği bu süre zarfında yalnız kalma isteği bir ihtiyaç haline gelebilir. Psikolojik olarak dönüşüm yaşayabilirler. Sezgileri güçlenebilir, rüyaları daha etkili bir hal alabilir. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber beslenme alışkanlıklarını gözden geçirebilir, organik gıdalara yönelebilir veya diyete başlayabilirler. Bedensel ve ruhsal sağlıklarını dikkat edip, vücutlarının verdiği sinyalleri dikkate alabilirler. Gündelik yaşamlarında yetişemedikleri konuları bir rutin oluşturarak toparlayabilirler. İş ortamlarında yeteneklerini sergileyebilirler.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU: 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber Akrep ve yükselen Akrep burçları; arkadaş ve dostlarla daha sık bir araya gelebilir, etkinliklere katılabilirler. Yardım ve hizmet etme duygusu bu dönem daha ağır basağı için dernek veya kurumlarda gönüllü olarak çalışabilirler. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber romantik ve eğlenceli zamanlar geçirebilirler. Âşık olabilir ve yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Hobilerine zaman ayırabilir, ilgilerini çekecek yeni konulara eğilebilirler. Konserlere gitmek, aktif bir sosyal hayat, eğlence anlayışları onlara diledikleri konfor alanını sunabilir ve kendilerini iyi hissedebilirler.

YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU: 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber Yay ve yükselen Yay burçları; iş ve çalışma ortamlarında kılı kırk yararak, titizlikle hareket edebilirler. Zaman zaman detaylarla boğulabilir, mükemmeliyetçi hareket edebilirler. Sürpriz ve olumlu finansal gelişmeler yaşayabilir, ekstra prim ya da öngörülmeyen bir maaş zammı alabilirler. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber aile hayatlarında özverili hareket edebilir bazı sorumluluklar alabilirler. Alma verme dengelerini korumaya çalışabilirler zira hayır deme mekanizmaları çalışmayacağı için bu konularda bir farkındalık kazanabilirler.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber Oğlak ve yükselen Oğlak burçları; uzun yolculuklar planlayabilirler. Mesleki konularda uzmanlık sertifikaları alabilecekleri konularla ilgili aksiyon alabilirler. Akademik kariyer yapmayı planlar bu dönem içerisinde rahatlıkla harekete geçebilirler. Basın-yayın, medya alanında çalışanlar büyük atılımlar yapabilir ve kendilerinden bahsettirebilirler. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber yakın akrabalar ve kardeşlerin destek istediği konularda yardım eli uzatabilirler. İletişimde daha aktif, daha cesur hareket edebilirler. Reklam ve tanıtım işleri, dijital platformlarda yürütülen organizasyonlar ve tekliflerle bir fiil ilgilenebilir, mesai harcayabilirler.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU: 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber Kova ve yükselen Kova burçları; miras konuları, hukuki konular gündeme gelebilir. Bu konularla ilgili aksiyon alabilecek gücü ve enerjiyi rahatlıkla kendilerinde bulabilir, sonuca ulaştırabilirler. Maddi sorunlarla ilgili çözüm planları yapabilir, borçlarını yapılandırabilirler. Ekstra gelirler elde edebilirler. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber maddi konulardaki titiz tavırları bütçelerini planlama ve yönetmek için uygun zemini sunacaktır. Gelir-gider dengesini sağlamak, ihtiyatlı davranmak isteyebilirler. Ekstra ve lüks harcamaları bir süre askıya kaldırabilirler.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU: 7 Eylül Salı günü Başak burcunda meydan gelecek yeni ay ile beraber Balık ve yükselen Balık burçları; hayatlarına yeni insanlar girebilir ve yeni ilişki fırsatları yakalayabilirler. Mevcut ilişkilerinde sorun yaşayanlar ise problemlerin nihai çözümleriyle ilgilenebilir. Tamam mı devam mı sorusunun yanıtı net bir şekilde kendini görünür kılacaktır. 21 Eylül Salı günü Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber sağlık konuları ekstra önem kazanabilir. Check-up yaptırmak, rutin kontrollere gitmek öncelikleri olabilir. Bedensel sağlıkları kadar fiziksel görüntülerine verdikleri önem artabilir, estetik operasyonlar yaptırabilirler.