Astroloji

Ağustos Ayı Burç Yorumları Egemen Töreli

Ağustos Ayı Burç Yorumları

Güneş sadece dünyamızı değil beynimizi aydınlatacak,

kalpleri ısıtacak güzellikte geliyor!

KOÇ BURCU

Güneş ışınları, tatil zamanı ve sıkıntılardan kurtulma, işlerde gevşemeyi müjdeliyor… 

Sevdiğine daha fazla zaman ayıracak, hatta romantik saatler yerler, yeni keşifler var. Uzun yıllardır yapamadıklarınız, istedikleriniz, kapınızda engellerden atlamış şekilde düzlüğe çıkmış olacaksınız ve eskilere merak iyice artacak. Para evinizde bolluk belirtileri görünüyor…

26 Ağustos’taki Dolunay neşeli, sorunsuz bir birey yapacak sizleri, enerjinizi güneşe yönelterek güç kazanacaksınız. İşlerinizde huysuz, mükemmeliyetçi yaklaşımlar artık yerini rahata, keyifli şekle bırakıyor.

Nova günleri: 8-15 Ağustos. Değişim, farklı yaklaşımlar, bunların güzel sonuçları size ahenk katacak.

BOĞA BURCU

Cesur özgüvenli adımlar sizinle! Bu ay, 11 Ağustos’ta Aslan burcundaki Yeniay size para akışını hızlandıracak, çoğaltacak etkiler metotlar bulmanı sağlayacak. Yeni fırsatları teklifleri değerlendirecek, tarzınızın dışına çıkarak her alanda başarılı, marifetli olabileceğinizi ispatlayacaksınız. Zorunluluklar mı? Aile bağları artık gevşedi! Özgür, kendinizle olacaksınız bu ay. Güneşten destekleyici enerjilerle dik çıkışlar yükselişler var.

Nova günleri: 11-19 Ağustos para konusunda yeni fırsatlar, yeni iş alanları ortaya çıkması yeniliklere adım atmanız hayırlı sonuçlar doğuracak. Kimselere taviz vermeden bildiğiniz yolda yürüyeceksiniz, tedirgin olsanız da sonuçlar size çok yakışacak .

İKİZLER BURCU

Çok önceleri yapılan yatırım iyilik ve güzel şekilde size geri dönüşlerde olacak. Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay sizi biraz sinirli atak aceleci yapsa da sevecenliğiniz neşeniz artacak. Dostlarınız tarafından yardımı aranan kişi olmanız geçmişle bağlantılı aşk meşk konularını gündeme getirecek. “Eskilerle işim yok” deseniz de yaşanmışlıklar, güzel günler hatırına affedici olacaksınız ve yeni sayfalar açmanız size fırsatları getirecek.

Nova günleri: 2-16  Ağustos, para önemsiz olacak ama işlerde yükseliş hızlı adımlar çeşitli yönlerden destekleyici olacak. Para ağırlıklı,  aşkta farklılaşma günleri karşınıza çıkıyor.

YENGEÇ BURCU – Ayın Burcu

Mars ile bu ay olumlu açılar kurarak üretken, planlı, projeli bir ay geliyor size. Şanslı güzel bir üçgen içinde yeni yüksek mertebeden insanlarla tanışmalar çalışmalar yükselmenizin anlamını ortaya koyacak. Mutluluk konusunda değişik noktalardan Jüpiter size ışık güzellik saçacak, fırsatları getirecek.

Nova günleri:17 – 30 Ağustos. Zihninizi açan korkularınızı yenen faydalı bağlantılar kurmanızı sağlayan enerjilerle dolu günler olacak. İşlere yoğun kaptırmış gözükseniz de aşk bir yandan beyninizi saracak ve birine karşı yakın hisler sizi mutlu edecek. Cesaret ve yaratıcılığınız titizlikle birleşecek, sizin değişiminizin farklı imajlarda beyin yapısında olmasını sağlayacaktır.

ASLAN BURCU

Güneş sizin evinizde. Size güç, enerji, destek verecek. Sıkıntı, üzüntü ortadan kalacağı gibi kalplerdeki boşluğu da dolduracak. 11 Ağustos Yeniay burcunuzda gerçekleşecek. Güneş tutulması eski defterleri açıyor ve sizi bu ay daha sosyal, aktif hale getirecek. Işıltınızda yüksek farklılıkla etkili enerjileri beraberinde getirecek. Aklınıza, dilinize geleni söyleme cesareti ile dik çıkışlar yapmanızı sağlayan ortamlar yaratacak, cazibeniz yıkıp geçecek!

Nova günleri: 12 – 25 Ağustos. Cesaret, özgüven yüksek olacak. Bir o kadar içe kapalı şekilde kendini kısıtlayabileceksiniz. Teklifler dolayısı ile işlerde bolluk, parada akıcılık gelecek. Para konusunda adımlar geçmişten gelen atılımların sonuçları şeklinde karşınızda güzelliklerle çıkacak. İyi değerlendirmelisiniz.

BAŞAK BURCU

Ayın ilk günlerinden itibaren gökyüzü yeni ortak girişim, eski dost destekleri, işlerde zirveye doğru güzel adımlar, kalplerdeki kişi ile orta noktada buluşup geleceğe güzel bakmak ve kararlar alma günlerini size sunuyor. Sıkıntı kalp ağrıları sızıları yerini uzun süreli beraberliklere  bırakacak ve aşka yelken açacaksınız.

Nova günleri: 22-30 Ağustos Sadakat, güven ön plana çıkacak, eskilerden kurtulup sıyrılarak yeniliklerle kendinizi bulacaksınız. Yöneticiniz  Dolunay size ayın 18 inden itibaren hoş etkiler farklı kararlar almanı sağlayacak, atmosferi yıllardır takılı kaldığınız insanları bile değiştirecek güçte olacaktır. Bunlar size yeni bir ben imajı olarak farklılık yaratacaktır.

TERAZİ BURCU

Bu ay gözünü Yeniay beraberindeki güneş tutulması ile açacak, şanslı bir o kadar da farklı günlere birden “Merhaba” diyeceksiniz!  Bu ay  yaşam değiştiren bir deneyime heyecan veren bir maceraya atılmanı sağlayacak güçlerlesiniz. Popüler ve havai durumlar sizi yollara değişik ortamlara sürükleyecek, biraz asi, isyankar düşünerek farklı şeylere sıcak bakacaksınız.

Nova günleri: 8-21 Ağustos. Akıllı davranışlar, karşınıza çıkan hem iş hem aşk konusundaki imkanlar, sosyal hayata geri döndürecek, eski üzüntüleri, sıkıcı dönemi atlatmanızı sağlayacaktır. Duygusallıktan göremediğiniz gerçekleri gözünüz açılarak farkına vararak görecek, ona uygun adımlar atacaksınız.

AKREP BURCU

Artık kalp boşlukları dolmaya adaylar oluşmaya başlıyor! Hemen ilk adaya incelemeden ölçmeden yaklaşmayın beklemesini bilin lütfen! Bu ay farklılaştıran güzellikler kapınızda, alternatifler arasında boğulacaksınız hatta. Ay sonundaki Dolunay 26’sından itibaren iç dünyanızda. İsteksiz tavırlar yada ani hemen olsun diye atılımlar yapacaktır, sakin davranarak siz kazanacak ve etrafınızı daha iyi göreceksiniz.

Nova günleri: 17 -30 Ağustos. Meslek yaşantınızda patlama olacak, Yeniay cesaret ve risk alma eğilimi verecektir. İşinizde saygınlık dolayısı ile kendinizi ticarete atma cesareti bulacaksınız. Etrafınızda fikir sözlerinden çok kendi düşünceniz ve niyetiniz ağır basacak.

YAY BURCU

Gökyüzü enerjileri ay ortasından itibaren yoğun hızlı bir ay işaret etmektedir. Çeşitli yerlerden destekler, mutlu bir üçgen yaratacak dostluklarla işler birleşecek, ortaklıklara ve yeni iş alanlarına şaka ile karışık adım atacaksınız. Para konusunda değişen fikirler sonunda güzel alanda değerlendirmenizi sağlayacak. Maceralara sıcak bakacaksınız, size destekleyici enerjiler ayın 26’sından itibaren güç verecektir.

Nova günleri: 8-18 Ağustos. İşlerinizde açılma, yeni konulara imzalar, adımlar var parayı artık farklı şekilde kazanmaya ve yönlendirmeye başlayacaksınız.  Aşkta huzur var ama onu üzmeden sorun yaratmadan kıymet bilerek olmalı.

OĞLAK BURCU

Ayın ilk günlerindeki tutulma ile birlikte gerçekleşen  Yeniay size aradığınız konu, kişi ve işlerde destek olacak yeni sayfalar açmaya zorlayacaktır. Aklınız eski giden aşk ve diğer konularda olsa da artık piştiniz, olgunlaştınız, eskileri kafanızdan atma zamanı geldi. Yeni bir ben olarak güzel adımları farklı ortamlarda yaratacak aklınızla seri adımlar sürekli bağlantılarınızla güzellikleri üstünüze çekeceksiniz.

Nova günleri: 11-24 Ağustos. Girişimci, bağışlayıcı, şaşırtıcı adımlar gökyüzü destekli olacaktır. Arzu ettiğiniz şeyleri elde edeceksiniz, bu size yaşamsal önem kazandıracaktır. Neşeli, girişken tavırlar eski güzelliğini bulacak ve siz de cesaretlenmiş olacaksınız. Farklı olduğunuzu ortaya koyacaksınız.

KOVA BURCU

Size fırsat ve farklı enerjiler yükleyecek olan Ağustos ayı gerek güneş etkisi gerek Retrolarla başlayan ayın ilk günleri, yoğun düşünce beyin fırtınaları ile geçecek. İçinizde tutup söyleyemedikleriniz için ortamlar oluşacak, fikirlerinizi değerlendireceğiniz günler size ışıltı katacak. Enerji yoğunluğu devamlı olup sosyal olmanızı tetikleyecektir.

Nova günleri: 18- 27 Ağustos. Özgüvendeki yükseklik, adımlarda sağlamlık ve yeniliğe doğru çıkışlar yaptıracaktır. Pahalı yatırımlarda başarı sizinle olacak, risk almanın, keyfini hazzını duyacaksınız. Aşk süregelen tekdüzeliği değiştirecek ya uzun beraberlik ya da içinizden söküp kestirip atmayı getirecek.

BALIK BURCU

Ayın ilk günlerinde güçlü enerjiler sayesinde sağlıkla ilgili rahatsızlıkları üstünüzden söküp atacak. Yeni bir ben, yenilenme güzelliğini size sağlayacak. Ayın 26’sında burcunuzdaki Dolunay farkındalık yaratacak enerjilere sahip. Diğer yandan düşüncelerde tutuculuğu bir kenara bırakmanızı, farklı bakışı size getirerek işlerinize kazancınıza da olumlu etki yapacaktır.

Nova günleri: 13- 25 Ağustos dolunayın burcunuzda gerçekleşmesi şans güzellik fırsat üçgenini size sunmaktadır.  Gözünüz açılacak, etrafınızdaki güzelliklerin, kısmetlerin farkına varacaksınız. Yollar, tatiller kısmetler fırsatları size sunacak, iyi değerlendiriniz. İçinizde kopan fırtına, arzu, istekleri hapsettiğiniz sürece mutsuz olacak kendinize eziyet edeceksiniz.

ASTROLOG – BURÇLARIN EFENDİSİ

2018 Yılı Burç Yorumları İçin Tıklayınız.

Egemen TÖRELİ
www.egementoreli.com