ÇOCUKLAR İÇİN CRUISE

VIDEO OYUNLARI

Özellikle ana destinasyonlarda ilerleyen cruise’ların neredeyse hepsinde PlayStation ve Xbox gibi popüler oyun sistemleri bulunmakta. Kimse video oyunu oynamak için cruise yolculuğu satın almaz ancak yolculuk esnasında vakit geçirmek için de ideal yerlerden birisi olduğunu neredeyse tüm genç yolculardan duymanız olası.

Kimi destinasyonlarda video oyunlarına ilgi o kadar büyüktür ki çeşitli turnuvalar düzenlenir. Yolculuk esnasında düzenlenen turnuvaların tamamı cruise gazetesinde yayımlanır. Efsaneleşmiş filmlerin ve kimi animasyon karakterlerinin dünyasına girerek, oradaki görevlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir çok eğlenceli oyunun yer aldığı video oyunu salonları, herkese açık.

Video oyunları genellikle ücretlidir. Bu oyunlara ek olarak, ana gemilerin çoğunda ekstra maliyetli oyunlar da bulunur. Örneğin hava hokeyi, basketbol ve çeşitli yarış oyunları gibi. Bu tip oyunlarda teknolojinin sunduğu hizmet daha ileridir, sizi oyunun içine sokar.

BOWLİNG

Her yaştaki yolcular arasında popüler olan bowling, cruise yolculuklarında çok eğlenceli zaman geçirmenizi sağlar. Şampiyonaya katılmak için cruise bovling parkurlarında çalışmak çok doğru olmayabilir, burada amaç sizin eğlenmenizdir.

Kimi gemilerde spor bar yakınında olan bowling salonu, oyuncuları arasında tatlı bir rekabet sağlar ve aynı zamanda dostluğu da pekiştirir. Gecenin ilerleyen saatlerinde parti mekanına dönüşüveren bowling salonları, cruise yolculuklarında hızlı rekabet ile gerilmeye değil, sadece eğlenmeye çağırıyor sizi.